Yahoo Web Search

1. 23 hours ago · Massimo Paolone/LaPresse. Luka Jović je prošle sezone za Milan odigrao 30 utakmica u svim takmičenjima i postigao je devet golova. Ovaj učinak je, po svemu sudeći, bio dovoljan da zadovolji kriterijume čelnika kluba, koji su odlučili da aktiviraju klauzulu u ugovoru i sa Srbinom produže saradnju na još godinu dana, piše list "Gazeta ...

2. Luka Jović - Saznajte prvi najnovije vesti, pratite najaktuelnije i najbrže informacije... Čitajte B92.net.

3. Dec 22, 2023 · 12. 2023. u 22:57. LUKA Jović igra u sjajnoj formi u poslednje vreme. Srbin je postigao novi gol i na taj način spasao Milan poraza u deulu sa Salernitanom. Meč na stadionu "Areći" okončan je rezultatom 2:2, a bivši igrač Real Madrida je u 90. minutu doneo izjednačenje "rosonerima".

4. Jan 2, 2024 · 2024. u 22:48. SRPSKI napadač Luka Jović dobio je priliku da bude starter za Milan u Kupu Italije protiv Kaljarija. Ukazano poverenje Stefana Piolija iskoristio je na najbolji mogući način u pobedi svog tima od 4:1. FOTO: AP. "Rosoneri" su na poluvreme otišli sa prednošću od 2:0, a strelac oba gola bio je Luka Jović.

5. Jan 2, 2024 · Printskrin: Twitter.com/xMarkness__. Fudbaleri Milana dočekali su Kaljari u okviru osmine finala Kupa Italije i zabeležili vrednu pobedu rezultatom 3:1. Dva gola za klub iz Milana postigao je Luka Jović, dok su pogađali i Traore i Leao, a počasni pogodak za goste postigao je Azi.

• Luka Ilić
  6. Luka Jović ostaje u Milanu: Srbin dobija višegodišnji ugovor na "San Siru". Euronews pre 16 dana. Napadač Milana Luka Jović (26) i naredne sezone nosiće dres "rosonera", bar prema današnjim informacijama koje nam stižu iz Italije.

7. Luka Jović vesti: Dončić i Irving prejaki za umorni Majami, Jovićev raznovrsan doprinos; Srbi u pohodu na pehare! Goreće u Milanu, udariće Jović na Svilara! Živković u Belgiji, a kapitena "Orlova" čeka vruće gostovanje!; Jović gledao magiju luke Dončića! Majami nemoćan protiv zahuktalog Dalasa, skroman učinak mladog Srbina! (video);