Yahoo Web Search

1. Jan 27, 2022 · The City boss is ‘closing in’ on his ‘second signing’ of the winter window - Zalan Vancsa, according to reports. Advertisement. Hide Ad. As per The Telegraph, the Sky Blues have beaten Bayern Munich and AC Milan to the 17-year-old, who plys his trade for MTK Budapest in the Hungarian top-flight.

2. Check out the latest domestic and international stats, match logs, goals, height, weight and more for Zalán Vancsa playing for MTK Budapest FC, Lommel SK and Hungary men's national team in the NB I, Challenger Pro League and UEFA Nations League

3. Aug 14, 2023 · Vancsa Zalán hálószaggató góljával berúgta az ajtót a magyar új hullám. - cga -. 2023.08.14. 16:29. Talán a Nyilasi Tiborékat felvonultató 1955-ös évjáratában hemzsegett ennyi kirobbanó tehetség a magyar futballban, mint a jelenlegi, 2003-as, 2004-es, 2005-ös születésű eresztésében.

4. Aug 14, 2023 · Vancsa Zalán győztes csodagóllal lett hős Belgiumban – videó. 2023.08.14. 12:12 Szerző: Nagy Benjámin. gól Vancsa Zalán. Vasárnap már beszámoltunk arról, hogy a Lommel Vancsa Zalán 90. percben szerzett góljával verte az Oostendét a belga másodosztály nyitófordulójában.

5. View the profile of Hungary Forward Zalán Vancsa on ESPN. Get the latest news, live stats and game highlights.

6. Mar 2, 2024 · Vancsa Zalán mesterhármassal járult hozzá a házigazda Lommel SK 4-1-es győzelméhez az RFC Liege ellen a belga labdarúgó másodosztály szombati játéknapján. A liga honlapja szerint az egyszeres magyar válogatott támadó kezdőként kapott helyet csapatában, és a 44., a 85., valamint a 93. percben is eredményes volt. A 19 éves ...

7. Zalán Vancsa, 19, from Hungary Lommel SK, since 2021 Left Winger Market value: 900 k € * Oct 27, 2004 in Budapest, Hungary