Yahoo Web Search

1. Jun 4, 1997 · Conoce el perfil de Dominik Greif, Arquero de Mallorca en ESPN DEPORTES. Entérate de las últimas noticias, estadísticas en vivo y mira los highlights.

2. ドミニク・グレイフ. 1. 国内リーグ戦に限る。. 2023年6月29日現在。. 2. 2020年10月14日現在。. ドミニク・グレイフ ( Dominik Greif 、 1997年 4月6日 - )は、 スロバキア ・ ブラチスラヴァ 出身の サッカー選手 。. RCDマヨルカ 所属。. ポジションは ゴールキーパー 。.

3. Jul 9, 2021 · Dominik Greif. Dominik Greif: Ak by nebolo Weissa, asi by som neodišiel. Po tom, čo v zime stroskotal jeho prestup do RCD Mallorca, upadol do veľkej skepsy. Dominik Greif pôsobil v bránke Slovana Bratislava ako za trest. Dostal sa do nemilosti fanúšikov, tí mu vyčítali absenciu profesionálneho správania. Dvadsaťštyriročný ...

4. Feb 28, 2024 · Greif chytil penaltu v nadstavenom čase prvého polčasu, Mallorca následne od 50. minúty vyhrávala 1:0. Real Sociedad vyrovnal v 71. minúte, a keďže… Brankár Dominik Greif chytil penaltu v zápase aj v penaltovom rozstrele a pomohol Mallorce k postupu do finále Španielskeho pohára

5. First name Dominik Last name Greif Nationality Slovakia Date of birth 6 April 1997 Age 27 Country of birth Slovakia Place of birth Bratislava Position Goalkeeper

6. Apr 6, 1997 · Dominik Greif - 27-летний футболист из Словакия, (* родился 06 апр. 1997 г. в Bratislava, Словакия). Greif играет с 2021 в Мальорка (Мальор). Он играет на позиции Вратарь. Его рыночная стоимость составляет 2,50 млн €.

7. Feb 28, 2024 · Greif si uchmatol slávu pre seba,“ nechal sa unášať emóciami komentátor prenosu. Greif, ktorý pôsobí v Malorke tretiu sezónu, pričom počas predošlých dvoch ho prenasledovali vážne zdravotné problémy, síce už pri ďalších strelách neuspel, no jeho spoluhráči sa nemýlili.