3
    Aggregate: 1-3, DZG advances
    Dinamo Zagreb
  2. 22 hours ago · Građanski nogometni klub Dinamo Zagreb (English: Dinamo Zagreb Citizens' Football Club), commonly referred to as GNK Dinamo Zagreb or simply Dinamo Zagreb (pronounced [dǐnamo zâːɡreb]), is a Croatian professional football club based in Zagreb. Dinamo play their home matches at Stadion Maksimir.

3. 3 days ago · Utakmica Dinamo - Šahtar: Zatvorene prijave za osobe u invalidskim kolicima. 26.7.2024. | Vijesti. Pročitaj Više.

4. 3 days ago · Plavi su na otvaranju nadigrali grčki Panathinaikos sa 6:1, u petak svladali švedski Djurgården s 4:2 nakon što su gosti na poluvremenu vodili s 2:0, da bi u subotu u završnom dvoboju u skupini nadvisili i Juventus s 1:0 golom u trećoj minuti sučeve nadoknade. U nedjeljnom će se finalu u 11:30 sati, dakle, sučeliti Dinamo i Manchester ...

5. 5 days ago · LUKAS KAČAVENDA (21) je novi igrač Dinama. Hrvatski prvak platio ga je Lokomotivi dva milijuna eura s bonusima, a ugovor je mladi ofenzivac potpisao na tri godine. Prošao je danas liječnički pregled, a zatim je uslijedio potpis ugovora u društvu njegovog agenta Nike Naletilića te Dinamovog sportskog direktora Marka Marića.

6. 4 days ago · Dinamo je protiv Istre na Maksimiru sjajno otvorio novu sezonu SuperSport HNL-a. Zagrebačka momčad uvjerljivom je pobjedom krenula u obranu naslova prvaka. Utakmica je završila rezultatom 5:0. Već u 13. minuti utakmice Dinamo je u vodstvo doveo Hoxha. Nije dugo prošlo do sljedećeg pogotka.

7. 4 days ago · GNK Dinamo Zagreb is going head to head with NK Istra 1961 starting on 2 Aug 2024 at 19:00 UTC at Maksimir stadium, Zagreb city, Croatia. The match is a part of the HNL.

8. 5 days ago · U Zagreb je došao još kao 16-godišnjak u ljeto 2014. kao kapetan kadeta Barcelone. Postupno je gradio put ka udarnom sastavu i u kratkom se roku promovirao u jednoga od vođa momčadi. S Dinamom je osvojio pet naslova prvaka, tri Kupa, Superkup, igrao u Ligi prvaka, dogurao do osmine finala Europa lige...