Yahoo Web Search

1. 3 days ago · Fanoušci Sparty slaví zisk titulu i vítězství v poháru • ČTK / Šimánek Vít Letenská pláň zaplněná fanoušky • Julius Nosko / Deník Sport Ladislav Krejčí přebírá pohár • Beranek / Sport

2. 2 days ago · Když dvanáct minut před koncem střídal, měl slzy v očích. Pravou rukou se chytil za srdce, kde je na dresu i klubový znak, a mával bouřícím fanouškům. Vypadalo to, že kapitán sparťanských fotbalistů Ladislav Krejčí se s Letnou loučí. „Hotového ale nic není,“ řekl trenér Brian Priske.

3. 3 days ago · Kromě hromadných radovánek se jedním ze symbolů nedělní remízy 1:1 s Plzní stalo střídání kapitána Ladislava Krejčího, jenž opouštěl hřiště se slzami v očích. Oslavy sparťanských fanoušků propukly ihned po závěrečném hvizdu.Video: Jiří Lizec, Sport.cz.

4. 3 days ago · V 17. minutě Červ fauloval ve vápně Preciada a rozhodčí Všetečka nařídil pokutový kop. Kapitán Sparty a tradiční exekutor penalt Krejčí ji tentokrát přenechal Kuchtovi. Autor čtyř gólů z minulého kola však napálil břevno a podle webu CS Fotbal neproměnil ani pátý pokutový kop v ligové kariéře.

5. 5 days ago · Velmi pravděpodobně odejde kapitán týmu a levý stoper Ladislav Krejčí. Přestup do zahraničí má dle dřívějších vyjádření šéfů klubu dlouhodobě slíbený. Zhatit by ho mohl pouze fakt, že nabídky nebudou odpovídat představám Sparty a hlavně Krejčího. Ten má na Letné údajně smlouvu do léta 2025. Je mu 25 let ...

6. 6 days ago · Prag - Großer Skandal nach einer erfolgreichen Saison beim tschechischen Fußballmeister Sparta Prag: Der Mannschaftskapitän und Nationalspieler Ladislav Krejčí (25) hat einem Fan ein Trikot mit menschenverachtendem Aufdruck unterschrieben.