Yahoo Web Search

1. 5 days ago · Where to find Mileniumi i Tretë? Mileniumi i Tretë is located at Pristina, Kosovo in the state Pristina, Kosovo. The local time zone is Europe/Belgrade. Daylight saving time is in force in the area now.. the sun rises in Mileniumi i Tretë at 05:05 and sets at 19:59. You can see the moon rise at 20:21 and set at 05:09 May 24, 2024.

2. 5 days ago · Kapiteni i Trepçës, Valdrin Haxhiu shprehet se janë të përgatitur maksimalisht për finalen e pestë dhe vendimtare ndaj Goldean Eagle Yllit. “Është loja vendimtare për klubin tonë basketbollistik Trepça. Është loja e cila do ta determinoj fituesin e kampionatit të Kosovës, ku dy klubet janë përgatit maksimalisht”.

3. 5 days ago · Çereku i tretë: Ylli po avancon ndaj Trepçës, 10 minuta nga titulli. Ka përfunduar çereku i tretë i finales së pestë dhe vendimtare në basketboll mes Trepçës dhe Yllit. Rezultati pas 30 minutave është 37:41, shkruan Gazeta Express.

4. 3 days ago · Skënderbeu fitoi 3-2 kundër Vllaznisë në finalen e vogël të “Final 4” dhe siguroi vendin e tretë në Superligë për edicionin 2023-24. Pas ndeshjes për MCN trajneri i korçarëve Ivan Gvozdenovic tha se të tijtë e merituan plotësisht këtë vend. Paçka se siguruan një vend në Kupat e Evropës në bazë të renditjes ...

5. 4 days ago · Ekipi korçar bindi me rezultatin 3-2 në “Air Albania”, ndërsa diktoi ritmin gjatë gjithë takimit. Ishte Nikaj ai i cili zhbllokoi takimin, me golin e shënuar në minutën e 11’ pas asistit të dhuruar nga Rashica, teksa vetëm pesë minuta më pas Dean Liço dyfishoi avantazhin e Skënderbeut.

6. 4 days ago · Shkodranët u treguan më kërkues, por krijuan pak raste në pjesën e dytë. Vetëm një penallti në fund u dha pak shpresë përsëri. Por hartoni i kuq i Stojanoviç e bëri thuajse të pamundur që të gjenin më hapësira në radhët e prapavijës së Skënderbeut që mori kësisoj fitoren 3-2 dhe vendin e tretë në kampionat.

7. 20 likes, 0 comments - fluturareisen on May 23, 2024: " ️Përfundimi i Ekskurzionit 4 ditor me Shkollen Mileniumi i Tretë Prishtinë.".