Yahoo Web Search

 1. Guatemala (şehir) - Vikipedi

  tr.wikipedia.org/wiki/Guatemala_(şehir)

  Guatemala şehri, Guatemala'nın başkentidir. Nüfusu 2,541,581'dir. Aynı zamanda merkezi Amerika'nın en büyük şehridir. Sıcaklık yıl boyunca 10-25 derece arasındadır. Kısa tarihi. Şehir eski Maya uygarlığının şehirlerinden olan Kaminaljuyu'nun üzerine kurulmuştur.

 2. Guatemala - Vikipedi

  tr.wikipedia.org/wiki/Guatemala

  Guatemala'daki iç savaş, karışıklıklarla geçen 20-30 yılın ardından bazı genç subayların yozlaşmış hükümete karşı darbe düzenlemeye çalışmasıyla patlak verdi. Ayaklanma başarısızlıkla sonuçlanınca kırsal bölgelere çekilen subaylar bir gerilla gücü meydana getirerek hükümete karşı bir örtük savaş ...

  • Guatemala
  • 108.889 km² (42.042 sq mi) (106.)
 3. Guatemala'daki şehirler listesi - Vikipedi

  tr.wikipedia.org/wiki/Guatemala'daki_şehirler...

  Bu sayfa son olarak 5 Nisan 2013 tarihinde ve 08.22 saatinde değiştirilmiştir. Metin Creative Commons Atıf-BenzerPaylaşım Lisansı altındadır; ek koşullar uygulanabilir.

 4. Kategori:Guatemala (şehir) - Vikipedi

  tr.wikipedia.org/wiki/Kategori:Guatemala_(şehir)

  "Guatemala (şehir)" kategorisindeki sayfalar. Bu kategoride toplam 1 sayfa bulunmaktadır ve şu anda bunların 1 tanesi görülmektedir.

 5. Wikizero - Guatemala (şehir)

  www.wikizero.com/tr/Guatemala_(şehir)

  Guatemala şehri, Guatemala'nın başkentidir. Nüfusu 2,541,581'dir. Aynı zamanda merkezi Amerika'nın en büyük şehridir. Sıcaklık yıl boyunca 10-25 derece arasındadır. Kısa tarihi [değiştir | kaynağı değiştir] Şehir eski Maya uygarlığının şehirlerinden olan Kaminaljuyu'nun üzerine kurulmuştur.

 6. Guatemala City: قېلىپ:GTM: Güney Tarava ... Kategori:Şehir listeleri بۇ بەتنى 1 دېكابىر 2020 ئاخىرقى قېتىم 05:09 دا ...

 7. Guatemala, Amerika, Orta Amerika. Büyük Şehirleri : Guatemala (Sermaye). Bilgi mevcut değil : Devlet başkanı, Din, Nüfus, Yüzölçümü, Gayri safi yurtiçi ...

 8. Guatemala - Hotels-Flight.com Seyahat rehberi

  tu.hotels-flight.com/Guatemala

  Guatemala Wikipedia: Guatemala - Guatemala Cumhuriyeti, kısaca Guatemala (İspanyolca: República de Guatemala), Orta Amerika'da Kıstas bölgesinde bir ülkedir. Kuzeyde Meksika, doğuda Belize Guatemala (şehir) - Guatemala şehri, Guatemala'nın başkentidir. Nüfusu 2,541,581'dir. Aynı zamanda merkezi Amerika'nın en büyük şehridir.

 9. Guatemala'nın Şehirlerinin İsimleri ve İller Haritası | Mmsrn ...

  www.mmsrn.com/guatemalanin-sehirlerinin-isimleri-ve...

  Guatemala, Orta Amerika kıtasında yer alan bir ülkedir. Başkenti “Guatemala” ‘dır. Toplam nüfusu ise yaklaşık olarak 17 milyondur. Guatemala ülkesinin toplamda 23 tane şehri bulunmaktadır. Şimdi bu şehirlerinin adlarını alfabetik sırayla aşağıya paylaşalım. Guatemala Şehirlerinin İsimleri. Antigua Guatemala ...

 10. Guatemala Şehir Rehberi - Bilimevi Yurtdışı Eğitim

  www.bilimevi.com/sehir_rehberi/guatemala

  Guatemala Şehir Rehberi - Yurtdışı dil okulları, Yurtdışı sertifika programları, yurtdışında üniversite, yurtdışı master, yurtdışı doktora eğitimi, yurtdışı yaz okulları, yurtdışı dil eğitimi programları hakkında bilgiler.

 11. People also search for