Yahoo Web Search

 1. Klávesový nástroj – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Klávesový_nástroj

  Klávesový nástroj (skrátene nazývaný aj klávesy) je hudobný nástroj, na ktorom sa hrá pomocou klaviatúry.Najznámejším klávesovým nástrojom je klavír, medzi najstaršie klávesové nástroje patrí organ.

 2. Klávesový nástroj – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Klávesový_nástroj

  Klávesové nástroje jsou ty hudební nástroje, pro jejichž ovládání slouží klaviatura.K nejznámějším klávesovým nástrojům patří klavír a varhany, klaviatura slouží také pro ovládání většiny syntezátorů a dalších elektronických hudebních nástrojů.

 3. Kategória:Klávesové nástroje – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Kategória:Klávesové...

  Podkategórie. Táto kategória má nasledovné 2 podkategórie z 2 celkom. Stránky v kategórii „Klávesové nástroje“ V tejto kategórii sa nachádza 12 stránok z 12 celkom.

 4. Kategorie:Klávesové nástroje – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Klávesové...

  Obrázky, zvuky či videa k tématu Klávesové nástroje ve Wikimedia Commons; Články v kategorii „Klávesové nástroje“ Zobrazuje se 30 stránek z celkového počtu 30 stránek v této kategorii.

 5. Strunný nástroj – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Strunný_nástroj

  Strunný nástroj (podle Sachs-Hornbostelovy klasifikace chordofon) je typ hudebního nástroje, u kterého je zdrojem zvuku chvějící se struna, napnutá mezi dvěma body. Mezi nejrozšířenější strunné nástroje patří např. housle, kytara a klavír. Jedním z nejstarších strunných hudebních nástrojů je harfa.

 6. Úderový nástroj – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Úderový_nástroj

  Úderový nástroj je hudební strunný nástroj, jehož zvuk je vyluzován údery kladívka či paličky.. Členění Klávesové úderové nástroje. Zvuk je zde vyluzován kladívky ovládanými klaviaturou:

 7. Klávesová zkratka – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Klávesová_zkratka

  Klávesová zkratka (anglicky keyboard shortcut) je kombinace několika kláves, jejichž současné stisknutí vyvolá nějakou funkci.. Klávesová zkratka se obvykle skládá ze dvou až tří kláves (větší počet ovšem není vyloučen), z nichž typicky poslední může být plnovýznamová klávesa ( = jiná než předřazovací), ostatní klávesy jsou tzv. klávesy předřazovací ...

 8. Kategória:Sláčikové nástroje – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Kategória:Sláčikové...

  Podkategórie. Táto kategória má nasledovné 2 podkategórie z 2 celkom. Stránky v kategórii „Sláčikové nástroje“ V tejto kategórii sa nachádza 8 stránok z 8 celkom.

 9. Strunový nástroj – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Strunový_nástroj

  Strunové nástroje tvoria skupinu hudobných nástrojov, pri ktorých zvuk vzniká rozochvievaním strún. Moodswinger, 2006, Yuri Landman.

 10. Don Airey wikipedia - Frontier Yahoo Search Results

  search.yahoo.com/yhs/search?ei=UTF-8&type=...

  Donald Smith "Don" Airey (* 21. júna 1948, Sunderland, Spojené kráľovstvo) je britský hráč na klávesové nástroje, ktorý od roku 2002 hrá v hardrockovej skupine Deep Purple, kde nahradil Jona Lorda. Don Airey sa na hudobnej scéne pohybuje a tvorí už mnoho rokov.