Yahoo Web Search

 1. Módní návrhář – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Módní_návrhář

  Modní návrhář/ka je většinou tvůrčí osobnost, která umí uplatňovat estetické cítění společně s designem.Návrháři mohou pracovat buď samostatně, nebo v kolektivu a nejčastěji navrhují oblečení, nebo doplňky k nim, tak aby, oblečení bylo estetické a funkční.

 2. Seznam českých módních návrhářů – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_českých_módních...

  Stránka byla naposledy editována 9. 7. 2020 v 13:14. Text je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci, případně za dalších podmínek.

 3. Kategorie:Módní návrháři – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Módní_návrháři

  Módní návrháři podle zemí‎ (13 kat.) Články v kategorii „Módní návrháři“ Zobrazuje se 11 stránek z celkového počtu 11 stránek v této kategorii.

 4. Paul Smith (módní návrhář) – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Paul_Smith_(módní...

  Paul Smith (* 5. července 1946 Beeston) je anglický módní návrhář.Svůj první obchod, který prodával jak oděvy od zavedených značek, tak i několik Smithových vlastních návrhů, otevřel v roce 1970 v Nottinghamu.

  • komandér Řádu britského impéria (1994), komandér Řádu britského impéria (2000), důstojník Řádu čestné legie
  • www.paulsmith.co.uk
 5. Módní návrháři - Žena.cz - magazín pro ženy

  zena.aktualne.cz/wiki/krasa/modni-navrhari/r~i:...

  Módní návrhář je pojem, bez kterého by spousta celebrit a vůbec horních deset tisíc nemohlo existovat. Za kolekcemi hýřícími barvami, tvary a formami, za šokujícími či naopak velmi decentními až minimalistickými návrhy oblečení se skrývá mnoho práce, talentu, štěstí a ostrých loktů lidí, kteří zastávají profesy "módní návrhář / návrhářka".

  • Žena.Cz
 6. Osmany Laffita | Celebwiki.cz

  celebwiki.blesk.cz/.../osmany-laffita-modni-navrhar

  Módní návrhář a stylista Osmany Laffita sice pochází z Kuby, ale již za totality přesídlil do Česka, kde též začal působit. Svými kolekcemi se proslavil po celém světě. Kubánec Osmany Laffita, celým jménem Osmany Rodriguez Laffita, vystudoval uměleckou akademii San Alejandro v Havaně.

 7. Kategorie:Francouzští módní návrháři – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Francouzští...

  Obrázky, zvuky či videa k tématu Francouzští módní návrháři ve Wikimedia Commons Články v kategorii „Francouzští módní návrháři“ Zobrazuje se 28 stránek z celkového počtu 28 stránek v této kategorii.

 8. Jak se stát módním návrhářem: 10 Kroků (s obrázky) – wikiHow

  www.wikihow.cz/Jak-se-stát-módním-návrhářem

  Pracujte na svých schopnostech. Úspěšný módní návrhář musí ovládnout širokou škálu dovedností včetně kreslení, citu pro barvy a strukturu, vizualizaci ve 3D a samozřejmě šití a stříhání nejrůznějších druhů látek.. Naučte se perfektně šít, pokud to ještě neumíte.

 9. Osmany Laffita – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Osmany_Laffita

  Osmany Rodriguez Laffita (* 3. října 1966 Havana) je kubánský modní návrhář žijící a působící v Česku. Vystudoval uměleckou akademii San Alejandro v Havaně a poté pracoval jako redaktor kubánského módního časopisu. Jeho tetou byla zpěvačka kubánské lidové hudby Celina González. V roce 1987 se přestěhoval do ...

 10. Nejslavnější módní návrháři | Elba Revolution

  www.elba-revolution.cz/nejslavnejsi-modni-navrhari

  Návrhář prodal v roce 2003 svojí licenci největšímu výrobci oblečení na světě. Jean Paul Gaultier – Francouz, který je známý tím, že navrhl věčně kopírované modrobílé pruhované triko a velmi známým korzetem s kónickými tvary podprsenky pro Madonnino koncertní turné .