Yahoo Web Search

 1. Pozoun – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Pozoun

  Trombon či pozoun je žesťový hudební nástroj.Název trombón pochází z latiny, kdežto pozoun z němčiny a jsou naprosto rovnocenné – nezřídka se člověk ale může setkat s názorem, že trombón je větší (má větší menzuru), což je pravděpodobně způsobeno fonologickou podobností se slovem bombardón, tedy je lidovým označením pro heligón, či že obsahuje ...

 2. Pozoun - Wikiwand

  www.wikiwand.com/cs/Pozoun

  Trombon či pozoun je žesťový hudební nástroj. Název trombón pochází z latiny, kdežto pozoun z němčiny a jsou naprosto rovnocenné – nezřídka se člověk ale může setkat s názorem, že trombón je větší , což je pravděpodobně způsobeno fonologickou podobností se slovem bombardón, tedy je lidovým označením pro heligón, či že obsahuje mechaniku – trombony s ...

 3. Category:Trombones - Wikimedia Commons

  commons.wikimedia.org/wiki/Category:Trombones

  Jul 09, 2018 · This page was last edited on 9 July 2018, at 14:25. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply.

 4. Diskuse:Pozoun – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse:Pozoun

  Pozoun/trombon. Prosím všechny, kdo mají pocit, že vědí, jaký je rozdíl mezi trombonem a pozounem, aby tento pocit ignorovali. Jedná se o rovnocenné výrazy (jsem pozounista) a nebaví mě to každý rok opravovat pokaždé, když přijde nějaký chytrák a dopíše vlastní názor.

 5. Trombone Concerto in C (Rota) - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/Trombone_Concerto_in_C_(Rota)

  The Concerto per Trombone e Orchestra in C was composed by Italian composer Nino Rota in 1966. The concerto is in three movements: . Allegro giusto; Lento, ben ritmato; Allegro moderato

 6. 1533 – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/1533

  15. st. • 16. století • 17. st. 1529 • 1530 • 1531 • 1532 • 1533 • 1534 • 1535 • 1536 • 1537

 7. trombone - Wikidata

  www.wikidata.org/wiki/Q8350

  type of brass instrument. This page was last edited on 29 June 2020, at 06:50. All structured data from the main, Property, Lexeme, and EntitySchema namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; text in the other namespaces is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply.

 8. Bitter-Sweet – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet je studiové album anglického zpěváka Bryana Ferryho a jeho orchestru. Vydání proběhlo 30. listopadu roku 2018. Obsahuje nové verze starších písní, a to jak z Ferryho sólové kariéry, tak i od jeho bývalé kapely Roxy Music.

 9. Baskřídlovka – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Baskřídlovka

  Rozsah. Rozsah závisí výrazně (jako u všech žesťových nástrojů) na schopnostech hráče, pohybuje se však zhruba od velkého E do b1, tedy podobně jako pozoun (tenorová baskřídlovka se však zpravidla zapisuje stejně jako trubka do houslového klíče o nonu výše, tudíž je psaný rozsah malé fis - c3).

 10. Urban Dictionary: poonanny

  www.urbandictionary.com/define.php?term=poonanny

  A great way to refer to a female human vagina. It's kinda cute, so the chicks are usually cool when you ask to see their poonanny. or touch it, apply saliva, etc.