з 1922 до 1933 — Союз соціялістичних радянських республік; після 1933 — Союз Радянських Соціалістичних Республік.
- карбованець (SUR)
- Герб
- російська[1]
- Москва, 55°45′ пн. ш. 37°38′ сх. д.H G O
Союз Радянських Соціалістичних Республік (Soyuz Radyansʹkykh Sotsialistychnykh Respublik) Радянський Союз Belarusian
Офіційні назви Радянського Союзу, офіційно відомого як Союз Радянських Соціалістичних Республік на мовах радянських республік та мовах народів СРСР.
Уряд Союзу Радянських Соціалістичних Республік, Рада Міністрів СРСР (рос. Правительство СССР , Совет министров СССР ) — найвищий орган виконавчої влади Союзу Радянських Соціалістичних Республік .
Союз Радянських Соціалістичних Республік (СРСР), Радянський Союз, країна Рад — найбільша держава xx ст., соціалістична федеративна, а де факто — унітарна держава, яка існувала у 1922—1991 роках на землях Великого ...
Формально, союз декількох національних радянських республік; на практиці, однопартійна[8] диктатура, з високим ступенем централізації уряду та плановою економікою,[9] якою керувала ...
Sovyetler Birliği'nin resmî isimleri, Sovyet Cumhuriyetlerinin dilinde ve diğer dillerde Sovyetler Birliği'nin resmî isimleridir.
Великі республіки ділилися на області. Латвійська, Литовська, Естонська, Молдавська і Вірменська РСР станом на 1985 рік обласного поділу не мали. До складу найбільшої за територією союзної республікі — РРФСР, також входили краї, а до складу країв — автономні області.