Yahoo Web Search

 1. Shtatori - Wikipedia

  sq.wikipedia.org/wiki/Shtatori

  Shtatori është muaji i nëntë në Kalendarin Gregorian dhe ka 30 ditë. Emri shtator është përkthim dhe adaptim nga latinishtja për fjalën "shtatë" (septem). shtatori ishte muaji i shtatë për romakët e antikitetit, përpara se të shtoheshin muajt janar dhe shkurt.

 2. KF Egnatia - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/KF_Egnatia

  The club was founded on 15 September 1964 under the name 22 Shtatori Rrogozhinë, and in 1991 the name of the club was changed to Vullneti Rrogozhinë, before renaming to its current name KS Egnatia Rrogozhinë in 1998.

 3. 26 Shtator - Wikipedia

  sq.wikipedia.org/wiki/26_Shtator

  26 shtatori është dita e 269-të e kalendarit gregorian (dita e 270-t në vitin e brishtë) - kështu që deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 96 ditë.

 4. KF Skrapari - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/KF_Skrapari

  KF Skrapari is an Albanian football club based in Çorovodë, Skrapar.The club is currently playing in the Albanian Second Division, which is the third tier of Albanian football.

 5. Tetori - Wikipedia

  sq.m.wikipedia.org/wiki/Tetori

  Tetori është muaji i dhjetë në Kalendarin Gregorian dhe ka 31 ditë. Emri tetor është përkthim dhe adaptim nga latinishtja për fjalën "tetë" (octo).Tetori ishte muaji i tetë për romakët e antikitetit, përpara se të shtoheshin muajt janar dhe shkurt.

 6. Shtatori - Wiktionary

  sq.wiktionary.org/wiki/shtatori

  Shtatori muaji i nëntë i vitit, që vjen pas gushtit; vjeshta e parë. Shkollat hapen në shtator. Ky muaj ka 30 ditë. Në gjuhët tjera []. Dominanca e gjuhëve është marr sipas numrit të postimeve në Wikipedia, pra gjuhët me më shum postime jan marrë si gjuhë më dominante.</sm<ll>

 7. (INTERVAL MUZIKOR ) ADRIANA CEKO - "SHTATORI I PARE ...

  www.youtube.com/watch?v=F_3IsTAK69A

  Aug 31, 2018 · INTERVAL MUZIKOR "Shtatori i pare" - Adriana Ceko Muzika: Tahsim Oshafi Teksti: Kudret Isaj FESTIVALI I 19-te I KENGNGES NE RTSH - 1980 _____ SUBSCRIBE KETU NE "KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE"

  • 1133
  • Kinematografia Shqiptare 2
  • 3 min
 8. File:Google 2015 logo.svg - Simple English Wikipedia, the ...

  simple.wikipedia.org/wiki/File:Google_2015_logo.svg

  Original file ‎ (SVG file, nominally 272 × 92 pixels, file size: 2 KB). This is a file from the Wikimedia Commons.The description on its description page there is shown below.

  • Google Inc.
  • বাংলা: ১ সেপ্টেম্বর ২০১৫ হতে গুগলের লোগো।, Bosanski: Googleov logo od 1. septembra 2015., Deutsch: Das Google-Logo seit dem 1. September 2015., Ελληνικά: Το λογότυπο της Google από τις 1 Σεπτεμβρίου 2015., English: Google logo since September 1, 2015. The letters of "Google" are each purely colored (from left to right) with blue, red, yellow, blue, green, and red in Product Sans font. The e is slightly angled., Español: Logotipo de Google desde el 1 de septiembre de 2015., Suomi: Googlen logo 1. syyskuuta 2015 alkaen., Français : Logotype de Google depuis le 1ᵉʳ septembre 2015., Magyar: A Google logója 2015. szeptember 1-jétől., Bahasa Indonesia: Logo Google sejak 1 September 2015., Italiano: Logo di Google a partire dal 1° Settembre 2015., 日本語: 2015年9月1日より使用されているGoogleのロゴタイプ。, 한국어: 구글 2015년 9월 1일부터의 로고., Bahasa Melayu: Logo Google sejak 1 September 2015., Nederlands: Logo van Google sinds 1 september 2015., Português: Logo do Google desde 1º de setembro de 2015., Română: Sigla Google din 1 septembrie 2015., Русский: Логотип Google с 1 сентября 2015 года., Shqip: Logoja i Google që nga 1 shtatori 2015., ไทย: ตราสัญลักษณ์ของ กูเกิล เริ่มใช้เมื่อวันที่ 1 กันยายน พ.ศ. 2558, Українська: Логотип Google з 1 вересня 2015 року., 中文: Google在2015年9月1日起開始使用的標誌。
 9. Dec 30, 2018 · This feature is not available right now. Please try again later.

  • 158
  • lirard
  • 2 min
 10. Ledina Çelo – Wikipedia

  sv.wikipedia.org/wiki/Ledina_Çelo

  [1] 1992 deltog hon i Konkursi i zërave të rinj med låten "Shtatori" (september) där hon slutade på andra plats. Genombrottet (1995–2004) 1995 slog Çelo igenom på allvar. I december ställde hon tillsammans med sångaren Luan Zhegu upp i Festivali i Këngës 34:e upplaga. De deltog med låten "E doni dashurinë" och i finalen av ...