Yahoo Web Search

 1. Hřbitov Malvazinky – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Hřbitov_Malvazinky

  Hřbitov Malvazinky leží při západním okraji pražské čtvrti Smíchov, v oblasti bývalých vinic a dnešní čtvrti Malvazinky, těsně u hranice s Radlicemi. Svou rozlohou (7,58 ha) i počtem pohřbených (54 468) patří mezi největší hřbitovy v Praze.

 2. Category:Hřbitov Malvazinky - Wikimedia Commons

  commons.wikimedia.org/wiki/Category:Hřbitov...

  Jan 12, 2019 · Media in category "Hřbitov Malvazinky" The following 154 files are in this category, out of 154 total. Antonín Novotný-hrob, Hřbitov Malvazinky 09.jpg 3,864 × 5,152; 8.91 MB

 3. Malvazinky (čtvrť) – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Malvazinky_(čtvrť)

  Hřbitov Malvazinky Malvazinky jsou vilová oblast v Praze 5 na Smíchově, kde se nachází množství stylových vil z období první republiky, obklopených mnoha parky a zahradami. Čtvrť je pojmenována po malostranském měšťanovi Tomáši Malvazym. Byla založena roku 1628 jako barokní oblast s rozsáhlými vinicemi.

 4. Cmentarz Malvazinky – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.wikipedia.org/wiki/Cmentarz_Malvazinky

  Cmentarz Malvazinky (cz. Hřbitov Malvazinky) – cmentarz położony w stolicy Czech w dzielnicy Praga 5 przy ulicy U Smíchovského hřbitova. Historia. Cmentarz Malvazinky znajduje się we zachodniej części praskiej dzielnicy Smíchov, na obszarze dawnych winnic, które istniały na terenie dzisiejszej dzielnicy Malvazinky, tuż przy granicy z Radlicami.

  • ul. U Smíchovského hřbitova, Praha 5
  • Praga
  • komunalny
  • Czechy
 5. Hřbitov Malvazinky, kostel svatého Filipa a Jakuba. English: Prague - Smíchov , the Czech Republic . Malvazinky Cemetery, church of Saints Philip and James.

 6. Kategorie:Pohřbení na hřbitově Malvazinky – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Pohřbení_na...

  Hlavní článek: Hřbitov Malvazinky. Obrázky, zvuky či videa k tématu Pohřbení na hřbitově Malvazinky ve Wikimedia Commons.

 7. 16. Malvazinský hřbitov | Malvazinky v pohybu

  www.stezkymalvazinky.cz/16-malvazinsky-hrbitov

  HŘBITOV MALVAZINKY. Anděl, Rainer Maria Rilke (1875 – 1926) Zde hřbitov tichý – Malvazinka. Jdu řadou růvků samoten, kde děcko vedle děcka spinká v posledním lůžku vlídný sen. Na kupce hlíny navršené anděla soška zvetšelá má jedno křídlo uražené, zarostla býlím docela. Zchromeným křídlem sražen v letu

 8. Malvazinky – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Malvazinky

  Malvazinky (čtvrť), vilová oblast v Praze-Smíchově, původně vinice, kterou založil roku 1628 malostranský měšťan Tomáš Malvazy Hřbitov Malvazinky v Praze - Smíchově Malvazinky (album) – debutové album kapely Pláče kočka ( 2006 ), vztahující se ke hřbitovu Malvazinky

 9. Cintorín Malvazinky – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Cintorín_Malvazinky

  Smíchovský cintorín Malvazinky leží pri západnom okraji pražskej štvrti Smíchov, v oblasti bývalých viníc a dnešnej štvrti Malvazinky, tesne pri hranici Radlíc. Svojou rozlohou (7,58 ha ) i počtom pochovaných (54468) patrí medzi najväčšie cintoríny v Prahe.

 10. Seznam hřbitovů v Praze – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_hřbitovů_v_Praze

  Toto je seznam pražských hřbitovů a pohřebišť, tj. všech objektů, které se nacházejí v hlavním městě Praze, včetně hřbitovů a pohřebišť zaniklých nebo nepoužívaných, a to bez rozdílu vyznání či náboženské konfese.