Yahoo Web Search

 1. Unlimited talk, data and text. $39.99/mo.

  Get started
 1. Letní čas – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Letní_čas

  Letní čas (anglicky daylight saving time – DST či summer time) je označení systémové úpravy měření a udávání času, při které se v letních měsících roku nepoužívá čas daný příslušným časovým pásmem, ale používá se čas, který je o určitou hodnotu (obvykle o 1 hodinu) posunut dopředu.

 2. Čas – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Čas

  Čas a doba jsou jedny ze základních fyzikálních veličin, které bývá užitečné rozlišovat takto: čas (čas jedné události) určuje okamžik události na časové ose (tj. první souřadnici časoprostoru), doba určuje časovou vzdálenost mezi dvěma událostmi, rozdíl mezi časy dvou událostí. Toto rozlišení není absolutní.

  • Čas, t
  • s
  • T
  • sekunda
 3. Středoevropský letní čas – Wikipedie

  cs.m.wikipedia.org/wiki/Středoevropský_letní_čas

  Středoevropský letní čas (SELČ; anglicky Central European Summer Time, CEST) je označení pro časové pásmo středoevropský čas (SEČ) v období platnosti letního času. Je totožný s východoevropským časem. SELČ = UTC + 2 hod.

 4. Stredoeurópsky letný čas – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Stredoeurópsky_letný_čas

  Stredoeurópsky letný čas (SELČ; anglicky Central European Summer Time, CEST) je označenie pre časové pásmo stredoeurópsky čas (SEČ) v období platnosti letného času. SELČ = UTC + 2 hod.

 5. File:DaylightSaving-World-Subdivisions.png - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/File:DaylightSaving-World...

  Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License, Version 1.2 or any later version published by the Free Software Foundation; with no Invariant Sections, no Front-Cover Texts, and no Back-Cover Texts.

 6. Letní čas - Wikiwand

  www.wikiwand.com/cs/Letní_čas

  Letní čas je označení systémové úpravy měření a udávání času, při které se v letních měsících roku nepoužívá čas daný příslušným časovým pásmem, ale používá se čas, který je o určitou hodnotu posunut dopředu.

 7. Category:Daylight saving time - Wikimedia Commons

  commons.wikimedia.org/wiki/Category:Daylight...

  Media in category "Daylight saving time" The following 70 files are in this category, out of 70 total. 1 april gaat zomertijd in dame zet klokken 1 uur vooruit, Bestanddeelnr 929-6445.jpg 3,725 × 2,467; 1.43 MB

 8. Letní čas – Další jazyky – Wikipedie

  cs.m.wikipedia.org/wiki/Speciální:Mobilní...

  Stránka Letní čas je dostupná v 103 dalších jazycích. Návrat na stránku „Letní čas“. Jazyky. Afrikaans; aragonés; asturianu; Avañe'ẽ

 9. Time in Namibia - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/Time_in_Namibia

  Namibia since September 2017 is in the Central Africa Time zone at UTC+02:00, congruous with South African Standard Time.. The country kept the time regulations of South Africa when it gained independence in 1990.

 10. Časová pásma v Austrálii – Wikipedie

  cs.m.wikipedia.org/wiki/Časová_pásma_v_Austrálii

  Letní čas byl zaveden jednotně ve všech státech a teritoriích během první a druhé světové války a následně byl zrušen. Prvním státem, který zavedl letní čas od té doby byla Tasmánie v r. 1968. Poté ho v r. 1971 zavedly Nový Jižní Wales, Victorie, Queensland a Jižní Austrálie. V Queenslandu byl letní čas zrušen ...