Yahoo Web Search

 1. About 1,610 search results
 1. sk.m.wikipedia.org › wiki › NorwichNorwich – Wikipédia

  Norwich je štvrté najhustejšie obývané mesto na východnej oblasti s priemernou hustotou zaľudnenia 3179 obyvateľov na štvorcový kilometer. Osobnosti mesta Upraviť Juliana z Norwichu (* okolo 1342 – † po 1416 ), anglická mystička , prvá známa spisovateľka v anglickom jazyku

 2. kde H udáva hustotu zaľudnenia, P je počet obyvateľov a A je rozloha územia, ktoré obyvateľstvo obýva. Hustota zaľudnenia sa spravidla udáva v počte obyvateľov na jeden štvorcový kilometer (obyv./km 2), príp. na jeden hektár (ha), resp. v krajinách, ktoré používajú imperiálne jednotky sa udáva v počte obyvateľov na jednu štvorcovú míľu (angl.

 3. Priemerná hustota zaľudnenia ostrova je okolo 2110 obyvateľov na štvorcový kilometer. Mapa Long Islandu Názov Long Island znamená dlhý ostrov a aj v skutočnosti je omnoho dlhší ako široký, jeho dĺžka je okolo 190 km a šírka iba 32 km. Pôvodní obyvatelia ostrov nazývali Paumanok .

 4. sk.m.wikipedia.org › wiki › KaráčiKaráči – Wikipédia

  V roku 2013 tu žilo 23,5 milióna obyvateľov a hustota obyvateľstva je približne 6 662 ľudí na kilometer štvorcový. Karáčí je tretie najväčšie mesto na svete podľa počtu obyvateľov v rámci mesta, jedenásta najväčšia mestská aglomerácia a najväčšie mesto moslimského sveta.

 5. Vedľajšie jednotky štvorcový kilometer ... Premeň na jednotky uvedené v zátvorke: 23,6 dm ... www.wikipedia.org

 6. Contextual translation of "kilometre" into Slovak. Human translations with examples: 1000 tkm, kilometer, „tonokilometer“, Štvorcový kilometer.

 7. Typický tu je Sudán, ktorý má hustotu obyvateľstva 16,4 na štvorcový km. Na druhej strane najhustejšie obývaná európska krajina (s výnimkou miništátov) je Holandsko s hustotou obyvateľstva 405 na štvorcový kilometer. Holandsko je v exporte potravín na treťom mieste na svete (za USA a Francúzskom).

 1. People also search for