Yahoo Web Search

 1. Drahomíra ze Stodor – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Drahomíra_ze_Stodor

  Svatá Ludmila a Drahomíra ze Stodor. Po Vratislavově smrti v roce 921 se Drahomíra dostala do sporu s tchyní Ludmilou, která ještě za života Drahomířina manžela Vratislava vychovávala jeho syny Václava a Boleslava.

 2. Boleslaus I, Duke of Bohemia - Wikipedia

  en.wikipedia.org › wiki › Boleslaus_I,_Duke_of_Bohemia

  Boleslav's wife may have been Biagota. It is unknown if she was the mother of all his four adult children: Doubravka of Bohemia, Boleslaus II, Duke of Bohemia, Strachkvas of Bohemia, Mlada of Bohemia. Sources. Ancestral Roots of Certain American Colonists Who Came to America Before 1700 by Frederick Lewis Weis; Line 244-7

 3. Mlada – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Mlada

  Mlada se měla vydat do Říma na křesťansko-diplomatickou cestu. Cesta se snad uskutečnila v letech 974 – 976 za vlády jejího bratra Boleslava II. , u papeže absolvovala obláčku, tedy přijetí do řádu oblečením řeholního oděvu, podle některých zdrojů od papeže přijala také insignii - hůl abatyše.

 4. Dobrawa Przemyślidka – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.wikipedia.org › wiki › Dobrawa_Przemyślidka

  Według części historyków, jej matką mogła być Biagota, hipotetyczna żona Bolesława Srogiego, znana tylko ze znalezionych monet z jej imieniem. O jej dzieciństwie i młodości nie zachowały się żadne wiadomości.

 5. Index ST (includes SAINT-) - FabPedigree

  www.fabpedigree.com › pedix › peix81

  ST. AGNAN. Geoffroi I (Baron) de DONZY (987? - 1037 Loches) ; (DONZI); Comte de SEMUR; Sn. de SAINT-AGNAN-SUR-CHER . ST. ALBAN or ST. ALBIN --- (see ST.AUBYN) ST.