Yahoo Web Search

 1. About 1,210,000,000 search results

 1. Dance-Pop-Musik entstand in den 1980er-Jahren als eine Kombination aus Dance und Pop oder Post-Disco, die schnell und einfach, Club-basiert, Produzenten-gesteuert und eingängig war. Dance-Pop war aktueller und tänzerischer als „normaler“ Pop, aber strukturierter und weniger frei als Dance.

 2. Dance-pop jest połączeniem muzyki dance i muzyki pop z elementami muzyki disco [3], post-disco [4] i synth popu [1]. Łączy on w sobie proste, popowe struktury i melodie z dance’owymi beatami i zazwyczaj szybkim tempem [3]. Utwory dance-popowe przeznaczone są zarówno do komercyjnego radia, jak i do dyskotek i klubów nocnych [3].

 3. it.wikipedia.org › wiki › Dance_popDance pop - Wikipedia

  La dance pop è un sottogenere della musica dance influenzato dalla musica pop. Nata all'inizio degli anni ottanta, la dance pop originò dal disco in vinile anche tramite la disco music, post-disco e la synth pop.

 4. sh.wikipedia.org › wiki › PopPop - Wikipedia

  Pop je muzika najčešće izravno pristupačna svakome, čak i muzičkom početniku. Izraz pop ponekad ima i pejorativno značenje, odnosno njime se opisuje vulgarizacija, komercijalizacija i gubitak dubljih sadržaja u nekom muzičkom žanru u svrhu podilaženja ukusima masa odnosno političkim ili ekonomskim interesima establishmenta .

 5. sk.wikipedia.org › wiki › K-popK-pop – Wikipédia

  K-pop (skratka z Korean pop; hangul: 케이팝) je hudobný žáner pôvodom z Kórejskej republiky, ktorý je charakteristický širokou škálou audiovizuálnych prvkov.. Hoci v Južnej Kórei to zahŕňa všetky žánre „populárnej hudby“, pojem sa častejšie používa v užšom význame na opis modernej formy juhokórejskej pop music zahŕňajúcej dance-pop, popovú baladu ...

 6. Pop alebo pop music je hudobný žáner, ktorý vznikol v modernej podobe v Spojených štátoch amerických a v Spojenom kráľovstve v polovici 50. rokov 20. storočia. [1] Pojmy „ populárna hudba “ a „pop music“ sa často vzájomne zamieňajú, v skutočnosti ide o dva odlišné pojmy. Populárna hudba je všeobecný pojem ...

 7. Translations of Dance-pop from English to Dutch and index of Dance-pop in the bilingual analogic dictionary

 1. People also search for