Yahoo Web Search

  1. About 40 search results

  1. Engin Akyürek, Actor: Kara Para Ask. He was born and raised in Ankara . He graduated from Ankara University Department of History. His first TV series was Yabanci Damat. It is first Turkish series exported to Greece. Yabanci damat is first important success for Turkish series export. It's about love of a Greek man and a Turkish woman. After increasing the number of his fans by this ...

  2. 1m Followers, 102 Following, 54 Posts - See Instagram photos and videos from Engin Akyürek (@enginakyurek) enginakyurek. Verified. Follow. 54 posts. 1M followers ...

  3. May 11, 2022 · Engin Akyürek was born in Ankara, Turkey, on 12 October 1981 – his zodiac sign is Libra and he holds Turkish nationality. He’s an actor , who’s probably still known best for his portrayal of Mustafa Bulut in the 2009 romantic drama series “Bir Bulut Olsam”, which starred Aslihan Gurbuz, Berfu Ongoren and Burcu Binici.

  4. 1 day ago · Engin Akyürek, "As¸k bir kelime, bir duygu olarak hayatımızda hep vardır. Bazen bir arayıs¸, bazen bir umut olarak da hayatımıza girebilir. Fakat as¸kın gerc¸ek anlamdaki yerini, kalbimize mi, aklımıza mı du¨s¸ecegˆini, biri girmeden asla bilemeyiz. Hep kalbimde olmasını isterim tabii ki…" dedi. ENGİN AKYÜREK KİMDİR?

  5. Jul 09, 2022 · Unutulmaz karakterlere can veren Engin Akyürek, izleyicinin gönlünde de kendine has bir yer edindi. Son olarak Kaçış dizisinde başrol üstlenerek dikkatleri bir kez daha üzerine çekti. Uzun yıllar boyunca sayısız rolde izlediğimiz Engin Akyürek'in hangi projelerde yer aldığı da merak konusu olmaya başladı.

  6. Jul 23, 2022 · Engin Akyürek’in 2017 yılında hikayeyi yazması ve aradan geçen yıllar sonra da bu kendi hikayesinin kahramanı olması daha fazla konuşulmasını sağladı. Ayrıca, Engin Akyürek hayranları da dünyanın dört bir yanında Kaçış dizisini öne çıkartan paylaşımları ile gündemde kalmasını sağlıyor.

  7. Jul 26, 2022 · 2022-07-26T15:29:02+03:00 kategoriler Dizi Haberleri. TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yer aldığı her projeyle kariyerini bir adım ileri götüren başarılı oyuncu Engin Akyürek, halen Disney Plus’ta ekrana gelen ve hem başrolünde yer aldığı hem de hikayesini yazdığı Kaçış dizisiyle hayranlarının karşısına çıkıyor.

  1. People also search for