Yahoo Web Search

 1. Kim jest KATARZYNA KOPACZ? 10 rzeczy, których NIE ...

  www.se.pl › wiadomosci › polityka

  Sep 17, 2014 · Katarzyna Kopacz to córka nowej premier Ewy Kopacz. Kim jest i czym się zajmuje? Poznajcie bliżej Katarzynę Kopacz. Oto 10 rzeczy, któych nie wiedzieliście o Kasi Kopacz:

 2. Dr n. med. Katarzyna Kopacz-Petranyuk - Umów wizytę online ...

  www.znanylekarz.pl › katarzyna-kopacz-petranyuk

  dr n. med. Katarzyna Kopacz-Petranyuk. Centrum Zdrowia i Urody MAM, aleja Rzeczypospolitej 4, Gdańsk. NOWOŚĆ w Centrum Zdrowia i Urody MAM Ultrasonograf GE VOLUSON E8 zapewnia dostęp do najbardziej innowacyjnych technologii. Algorytmy automatyzacji oraz ultra-nowoczesne funkcje systemu obrazowania w klasie premium.

  • (68)
 3. Nov 24, 2011 · Katarzynę Kopacz i jej chłopaka można było ostatnio spotkać w Sejmie. Córka wraz ze swoją sympatią wspierała Ewę Kopacz w dniu debiutu w roli marszałka.

 4. EWA KOPACZ KATARZYNĘ KOPACZ: najświeższe informacje, zdjęcia, video o EWA KOPACZ KATARZYNĘ KOPACZ; Wybory parlamentarne 2019. Wreszcie jedynki Koalicji Obywatelskiej.

 5. Wnuczka Kopacz urodzi się w Polsce. A czy córka byłej premier ...

  niezalezna.pl › 304302-wnuczka-kopacz-urodzi-sie-w

  Jan 02, 2020 · – cytował w 2015 roku Katarzynę Kopacz-Petranyuk „Super Express”. Z mężem i synkiem Julianem chciałaby zamieszkać w Kanadzie. – Mamy tam przecież rodzinę – dodawała.

 6. Ewa Kopacz – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.wikipedia.org › wiki › Ewa_Kopacz
  • Wykształcenie I Praca Zawodowa
  • Działalność Polityczna Do 2014
  • Działalność OD 2015

  Jest córką Mieczysława i Krystyny. Ojciec był zatrudniony jako mechanik, matka pracowała jako krawcowa. Wychowywała się w Radomiu, gdzie ukończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej. W 1981 ukończyła studia lekarskie na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie. Uzyskała specjalizację pierwszego stopnia w zakresie pediatrii i drugiego stopnia w zakresie medycyny rodzinnej. Pracowała w pogotowiu i przychodniach w Orońsku i Chlewiskach, a następnie w Szydłowcu, gdzie do 2001 kierowała miejscowym zakładem opieki zdrowotnej.

  W latach 80. należała do Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego, była prezesem koła ZSL działającego przy ośrodku zdrowia w Orońsku. W latach 90. dołączyła do Unii Wolności, przewodniczyła strukturom tej partii w województwie radomskim. W wyborach samorządowych w 1998 uzyskała mandat radnej sejmiku mazowieckiego I kadencji. W 2001 odeszła z UW do nowo powstałej Platformy Obywatelskiej, w wyborach w tym samym roku z ramienia tego ugrupowania uzyskała mandat posłanki IV kadencji, reprezentując radomski okręg wyborczy. Po raz drugi została wybrana do Sejmu w 2005 na okres V kadencji, w której objęła stanowisko przewodniczącej Komisji Zdrowia. W tzw. gabinecie cieni PO (utworzonym 13 stycznia 2006) powołano ją na stanowisko rzeczniczki ds. zdrowia. Pełniła obowiązki przewodniczącej mazowieckich struktur PO. W przedterminowych wyborach parlamentarnych w 2007 po raz trzeci została posłanką, otrzymując 39 155 głosów. 16 listopada 2007 została powołana na stanowisko minister zdrowia w rządzie D...

  Ewa Kopacz nie ubiegała się o przywództwo w partii, które przejął Grzegorz Schetyna; powróciła na funkcję wiceprzewodniczącej ugrupowania (do 2017 była pierwszą wiceprzewodniczącą). 17 listopada 2016 została wiceszefową utworzonego przez Platformę Obywatelską gabinetu cieni. W Sejmie VIII kadencji została członkinią Komisji Zdrowia oraz Komisji do Spraw Unii Europejskiej. W wyborach w 2019 uzyskała mandat posła do Parlamentu Europejskiego z 1. miejsca na liście komitetu Koalicja Europejska jako reprezentantka PO w okręgu obejmującym województwo wielkopolskie. W czerwcu 2019 została wybrana na wiceprzewodniczącą frakcji chadeckiej w Europarlamencie (objęła tę funkcję formalnie na początku lipca i pełniła ją do września). W lipcu tegoż roku została wiceprzewodniczącą PE IX kadencji. Objęła także stanowisko koordynatora Parlamentu Europejskiego ds. praw dziecka.

 7. Jan 13, 2017 · Były to: szybki kurs negocjacji poprowadzony przez Katarzynę Kopacz oraz warsztaty dotyczące nawyków żywieniowych Polaków w świetle nowych zaleceń zdrowego stylu życia WHO z dr Joanną ...

 8. Użycie armii polskiej przez polityka do kradzieży pieniędzy ...

  polandtimes.wordpress.com › 2016/08/15 › uzycie

  Aug 15, 2016 · Starachowice 15.08.2016 Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk Zamieszkanie: ul. Nad Kamienną 25 Zameldowanie: ul. Bohaterów Westerplatte 1/1 27-200 Staracho…

 9. 454 by Bezpłatny Tygodnik 7 Dni - Issuu

  issuu.com › 7dni › docs

  Ewa Kopacz ma córkę Katarzynę, która także jest lekarzem. Prezydent Andrzej Kosztowniak po desygnowaniu Ewy Kopacz na premiera był ponoć indagowany przez dziennikarzy na okoliczność ...

 10. Przeniesienie carskiej rodziny ze Starachowic do Warszawy ...

  polandtimes.wordpress.com › 2015/06/04

  Jun 04, 2015 · Przeniesienie carskiej rodziny ze Starachowic do Warszawy. Posted on June 4, 2015 by thetimesofpoland. Starachowice 04.06.2015. mgr inż. mech. Jerzy Kaźmierczyk. Bożena Bochyńska-Kaźmierczyk z domu Bochyńska. zamieszkanie: ul. Nad Kamienną 25. 27-200 Starachowice.

 11. People also search for
 1. Ads
  related to: Katarzynę Kopacz