Yahoo Web Search

1. 13 hours ago · Hokejisté Floridy udolali doma New York Rangers 2:1, sérii uzavřeli poměrem 4:2 a postoupili ve druhém roce za sebou do finále NHL. Sezona tak končí také pro českého útočníka Filipa Chytila. V závěrečném boji o Stanleův pohár se Panthers utkají s Dallasem, týmem Radka Faksy, posledního zbývajícího Čecha v letošním play off NHL, nebo Edmontonem, který vede 3:2 na ...

2. 13 hours ago · Hokejisti Floridy Panthers postúpili do finále o Stanleyho pohár, v ktorom si zahrajú s lepším z dvojice Dallas - Edmonton. Florida zvládla šiesty duel konferenčného finále proti New York Rangers 2:1 a v sérii triumfovala 4:2 na zápasy.

3. 13 hours ago · Panthers měli na koci první třetiny necelou minutu, aby dokončili akci, která začala po získání kotouče ve středním pásmu. Sam Bennett vjel s pukem do útočné zóny, poslal ho Evanu Rodriguesovi a ten mu zadovkou nabil na střelu z levého kruhu. Proti ráně do horního rohu brány neměl Igor Šesťorkin šanci. „Kočky“ z Floridy šly do vedení a už ho nepustily. V ...