Yahoo Web Search

 1. Znaczenie imienia Aleksandra. Aleksandra to kobieta pełna wdzięku, której trudno się oprzeć. Ma mnóstwo pomysłów, a przez to skłonności do wplątywania się w kłopoty, z których potem ciężko jej wybrnąć.

 2. Aleksandra - znaczenie imienia Aleksandra - Znaczenie Imion

  www.znaczenie-imion.net/a/aleksandra.html

  Historia imienia Aleksandra Jest to imię żeńskie pochodzące od greckiego, męskiego imienia Aleksander, które przetłumaczyć możemy jako „obrońca ludzi”. W Polsce imię Aleksandra używane jest od XIV wieku, ale naprawdę modne stało się w wieku XIX, między innymi dzięki Oleńce z Potopu Henryka Sienkiewicza.

 3. Znaczenie imienia Aleksandra. To kapryśna księżniczka! Nie brak jej mimo to pomysłowości, zaangażowania i skuteczności w realizacji podjętych działań. Najlepiej czuje się we własnym świecie.Aleksandra jest bardzo dociekliwa, a przy tym sumienna i zorganizowana. Nie zawsze jednak wiadomo co myśli i czuje.

 4. Aleksandra - Znaczenie imion - Imiona

  www.imiona.net/aleksandra

  Aleksandra - znaczenie imienia. Ole są skromne i trochę zakompleksione (niektóre nawet nie trochę). O prawdomówności, częstym zapominaniu o różnych sprawach i częste bujanie w chmurach to prawda, ale fałszem jest to, że Ole są przyjacielskie (bynajmniej jest tak ze mną), szybko się poddają i „podkreślają mocno swoje kobiece ciało” (bynajmniej też jest tak ze mną …).

 5. Aleksandra - Imiona Znaczenie imion

  www.imiona.com.pl/a/aleksandra.html

  Osoba o tym imieniu jest prawdomówna i sprawiedliwa. Niestety prawdomówność często sprawia jej w życiu problemy. Ma charakter marzycielski, często ma skłonności do przesady. Posiada piękne i szczytne idee, których nie realizuje, ponieważ brak jej mocnych postanowień. Jest osobą towarzyską, lubi kierować innymi. Podkreśla swoją kobiecość, szczególnie w gronie mężczyzn ...

 6. Alexandra - znaczenie imienia, pochodzenie, cechy, horoskop ...

  www.jocelynkelley.com/imiona/alexandra-znaczenie...

  Znaczenie imienia Aleksandra Dla dziecka. Mała Alexandra jest dzieckiem o trudnym charakterze, zwłaszcza jeśli dorasta w rodzinie samotnie. Jest uparta i kapryśna, drażliwa i płaczliwa. Lubi wszystko, co chce, tak jak chce.

 7. Aleksandra - znaczenie imienia Aleksandra - Znaczenie Imion

  www.znaczenie-imion.net/a/aleksandra.html/2

  Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Aleksandra: strona 1: znaczenie imienia Aleksandra, imieniny Aleksandry, zdrobnienia i inne. strona 2: tutaj jesteś 🙂 strona 3: święta Aleksandra. strona 4: imię Aleksandra w piosenkach. strona 5: imię Aleksandra po chińsku. strona 6: numerologia dla imienia Aleksandra

 8. Imiona: Aleksandra - znaczenie imienia

  znaczenie-imion.blogspot.com/2011/11/aleksandra...

  Aleksandra pochodzi oczywiście od imienia Aleksander, ale nie jest tylko jego cieniem czy echem. Posiada swój własny, bardzo wyraźny magiczny sens. Liczbą tego imienia jest dziewięć. Ludzie spod tej liczby to natury niezależne, ambitne, nastawione w życiu na rozwój i osiągnięcia.

 9. Imię Aleksandra. Sprawdź znaczenie i pochodzenie imienia Aleksandra na Niebieskie Pudełko. Ranking imion dla dziewczynek 2019: Maja, Lena, Julia, Zuzanna. Niebieskie Pudełko to serwis dla kobiet w ciąży i matek małych dzieci.

 10. Znaczenie : od imienia Aleksander Planeta : Saturn Znane : Aleksandra Jakubowska, Aleksandra Kwaśniewska, Aleksandra Natalli-Świat, Aleksandra Śląska, Aleksandra Woźniak Imieniny : 18 marca, 15 lub 18 maja . Historia imienia. Aleksandra pochodzi oczywiście od imienia Aleksander, ale nie jest tylko cieniem czy echem. Posiada własny ...