Yahoo Web Search

 1. Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė: „Per lemtingus Lietuvai ...

  www.zmones.lt/naujiena/birute-landsbergyte...

  Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė: „Per lemtingus Lietuvai įvykius iš naujo pažinau tėtį“ Laida „Pasaulis pagal moteris“ / TV3 nuotr.

 2. Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė | Žmonės.lt

  www.zmones.lt/tema/birute-landsbergyte...

  Vytauto Landsbergio dukra Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė: „Meilė šaliai ateina tik ją gerai pažinus“ Rodyti daugiau straipsnių Rašykite redakcijai

 3. Vytautas Landsbergis – Vikipedija

  lt.wikipedia.org/wiki/Vytautas_Landsbergis

  Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė Vytautas V. Landsbergis: Pareigos Tėvynės Sąjungos politikos komiteto pirmininkas, Prezidiumo narys. Partija Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai: Išsilavinimas Muzikos ir teatro akademija (1955 m.) Žymūs apdovanojimai 2016 m. Prancūzijos Garbės legiono ordino Didysis kryžius; 2009 m. Gruzijos Šv.

 4. Vytauto Landsbergio dukra Birutė Landsbergytė ...

  priekavos.lt/vytauto-landsbergio-dukra-birute...

  Lietuva yra labai labai konkreti. O didžiausias meilės jai ženklas – ne žodžiai, o nuolatinis noras daryti jai gerą“, – pasakos Birutė Landsbergytė – Cechanavičienė. Šį sekmadienį 10val. laidoje „Pasaulis pagal moteris“ tai nebus vienintelė tema susijusi su Kovo 11-ąją ir Lietuva.

 5. Vytauto Landsbergio dukra Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė ...

  priekavos.lt/vytauto-landsbergio-dukra-birute...

  O didžiausias meilės jai ženklas – ne žodžiai, o nuolatinis noras daryti jai gerą“, – pasakos Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė. Šį sekmadienį 10 val. laidoje „Pasaulis pagal moteris“ tai nebus vienintelė tema susijusi su Kovo 11-ąją ir Lietuva.

 6. Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė 1960 m. Gražina Ručytė (g. 1930 m. sausio 28 d.) Gabija Cechanavičiūtė (g. 1988 m.) Lukas Cechanavičius (g. 1991 m.) Laurynas Cechanavičius (g. 1994 m.) Vytautas V. Landsbergis: 1962 m. gegužės 25 d. Gabrielius Landsbergis (g. 1982 m.) Jonas Landsbergis (g. 1990 m.) Elena Landsbergytė (g. 1991 m.)

 7. Vytautas Landsbergis – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Vytautas_Landsbergis

  Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė Vytautas V. Landsbergis: Příbuzní: Gabrielius Landsbergis (vnuk) Alma mater: Litevská hudební a divadelní konzervatoř: Profese: politik: Ocenění: Folkets Fredspris (1991) Premi Internacional Ramon Llull (1994) medaile Roberta Schumana (2005) čestný doktor Univerzity Vytautase Velkého Vítězný ...

 8. V. Landsbergio dukra B. Landsbergytė-Cechanavičienė: „Per ...

  jp.lt/v-landsbergio-dukra-b-landsbergyte...

  O didžiausias meilės jai ženklas – ne žodžiai, o nuolatinis noras daryti jai gerą“, – pasakos Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė. Šį sekmadienį 10 val. laidoje „Pasaulis pagal moteris“ tai nebus vienintelė tema susijusi su Kovo 11-ąją ir Lietuva.

 9. Anykštėnų biografijų žinynas

  www.anykstenai.lt/asmenys/asm.php?id=441

  Sesuo Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė (g. 1960 m.) – muzikologė. 1968–1979 m. mokėsi Vilniaus Antano Vienuolio vidurinėje mokykloje. 1979–1985 m. studijavo Vilniaus universiteto Filologijos fakultete, baigė lietuvių filologijos studijas.

 10. Vytauto Landsbergio dukra Birutė: „Per lemtingus Lietuvai ...

  www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/vytauto...

  Kuo daugiau lietuviškų vasarų, miškų, ežerų, uogų. Lietuva yra labai konkreti. O didžiausias meilės jai ženklas – ne žodžiai, o nuolatinis noras daryti jai gerą“, – pasakojo Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė. Šį sekmadienlaidoje „Pasaulis pagal moteris“ tai nebus vienintelė tema susijusi su Kovo 11-ąją ir Lietuva.