Yahoo Web Search

 1. About 28,900 search results
 1. Cineplexx Prizren sjellë menu speciale për studentët për vetëm 5€. 01.09.2017 - 01.06.2024 Dita e kinemasë Çdo të martë çmimet më të lira të biletave. BLEJ BILETAT ONLINE Bleni biletat online duke shkarkuar aplikacionin e ri të Cineplexx. Shkarko në iOS Shkarko në Android Kujdes: Aplikacioni funksion vetëm në Kosovo store dhe Albania store.

  • Filma

   Anëtarët Cineplexx; Klubi Familjar i Filmit; 4 Klikime për...

  • Evente

   Për çdo biletë, merr akullore FALAS në Big Scoop. 06.04.2022...

  • Kinematë

   Vjen ne tirane , kinema e re me mbi 1000 vende.Ju jep...

  • Klubi

   Kinema Cineplexx me sistemet më modern mundëson cilësi...

  • Programi i Kinemasë

   Anëtarët Cineplexx; Klubi Familjar i Filmit; 4 Klikime për...

  • Trailer

   Për fat të keq asnjë përdorues me këtë Facebook ID është i...

 2. Filmat & Biletat. Albi Mall, Zona e re Industriale, Veternik-Prishtinë. 10000 Prishtina. Arka: Biletaria hapet 30 minuta para fillimit të çdo filmi, Teknologjia: Digital 2D. Merr me qira këtë kinema. Kthehu te Kinemaja.

 3. Cineplexx Prizren. Filmat & Biletat. Rruga Tirana, Prizren. 20000 Prizren. Arka: Biletaria hapet 30 minuta para fillimit të çdo filmi, Teknologjia: Digital 2D. Merr me qira këtë kinema.

 4. Cineplexx Kosovo. 142,159 likes · 7,915 talking about this · 17,027 were here. Kinemaja e parë në Kosovë me gjashtë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital...

 5. СОВРШЕНО КИНО ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО! 01.01.2020 - 31.12.2021 Вторник кино ден ПРОСЛАВИ ГО РОДЕНДЕНОТ КАКО НА ФИЛМ! Детали Собери ги твоите другарчиња, одбери си филм и забавата може да започне! Покани ги другарчињата на роденден во твоето омилено кино Cineplexx и забавувајте се како на филм!

 1. People also search for