Yahoo Web Search

  1. About 705 search results
  1. Stygos paprastai yra ne kaproninės, kaip klasikinėse gitarose, o metalinės, todėl magnetiniame lauke virpėdamos sukelia elektrinius virpesius, kuriuos „pagauna“ po stygomis pritvirtinta indukcinė ritė. Sukurta elektros srovė ritėje yra sustiprinama ir nukreipiama į garso efektų kūrimo modulį, o iš jo (per galutinį stiprintuvą) į garsiakalbius.

  2. Ar tikrai čia būtini duomenys apie D.Dvormano ansamblį, jeigu juos galima rasti ir atskirame straipsnyje?-- Aslinis 23:03, 23 Sausio 2006 (EET) . Aptvarkyta, aną "straipsnį" pašalinant.

  3. Gospelo muzika (angl. gospel music ... bosine arba elektrine gitara. Istorija. ... kurio muzikos pagrindą sudaro bliuzinė gitara bei evangelistų žodžiai.

  4. Bliuzo muzikantų Blind Lemon Jefferson ir Lonnie Johnson Įkvėptas, bei susidomėjęs Havajietiška muzika, jis pasirinko savo pagrindiniu instrumentu elektrinę gitarą. Nepriklausomos įrašų leidybos firmos augo kaip grybai po lietaus, ir konkurencinėje kovoje vyko tikra talentų medžioklė. Albertas prisimena pirmąjį susitikimą su Alu Arkanzaso užeigose.

  5. Apr 28, 2011 · Čia vaizdus pavyzdys apie tai, kaip vyrus jaudina moterys, mėgstančios gitarinę muziką. Komentarų nereikia. O kaip moteris jaudina vyrai, grojantys gitara - visiems pasako Antonio Banderas vardas: šį netgi teliko ekrane pamačiusios, panos sudrėksta momentaliai vien todėl, kad jis visad su gitara, kuri yra žvėriškas afrodiziakas, nenusileidžia Viagrai, tačiau puikiai tinka abiem ...

  6. Muzikos stiliai. Šioje industrijoje egzistuoja gausybė muzikos stilių, tokių kaip: Pop; Drum'n'bass Classic; Džiazas; Hip-hop; SKA; Rock; Liaudies muzika;

  1. People also search for