Yahoo Web Search

 1. Flaga Poznania – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Poznania

  herb miasta Poznania na białym tle Multimedia w Wikimedia Commons Flaga Poznania – jeden z symboli miejskich Poznania w postaci flagi ustanowiony uchwałą rady miejskiej nr LXXX/1202/V/2010 z 9 listopada 2010.

  • herb miasta Poznania na białym tle
  • Uchwała Nr LVIII/415/II/97 Rady Miejskiej Poznania z dnia 27 maja 1997 r. w sprawie uchwalenia Statutu Miasta
  • 2:3
 2. Herb Poznania – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Poznania

  Herb Poznania umieszczony był także na: kadłubie samolotu Poznań (SP-LPC) - Boeing 767-300ER, latającego w latach 1996-2011 w barwach Polskich Linii Lotniczych LOT (herb w kształcie sprzed 1996), wycofanego z eksploatacji po awaryjnym lądowaniu bez podwozia w dniu 1 listopada 2011. Zobacz też. Flaga Poznania

 3. Plik:POL Poznań flag.svg – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.wikipedia.org/wiki/Plik:POL_Poznań_flag.svg

  na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

  • Praca własna
  • Flaga miasta Poznań
 4. Flagi gmin województwa wielkopolskiego – Wikipedia, wolna ...

  pl.wikipedia.org/wiki/Flagi_gmin_województwa...

  Jednostka administracyjna Flaga Opis Podstawa prawna; Brudzew (gmina wiejska) Prostokątny płat tkaniny o stosunku szerokości do długości 3:5. W lewej części flagi widnieje krzyż kawalerski (identyczny z tym zawartym w herbie gminy), na którego ramionach umieszczone są cztery kule.

 5. Wikizero - Herb Poznania

  www.wikizero.com/pl/Herb_Poznania

  Herb Poznania umieszczony był także na: kadłubie samolotu Poznań (SP-LPC) - Boeing 767-300ER, latającego w latach 1996-2011 w barwach Polskich Linii Lotniczych LOT (herb w kształcie sprzed 1996), wycofanego z eksploatacji po awaryjnym lądowaniu bez podwozia w dniu 1 listopada 2011. Zobacz też [edytuj | edytuj kod] Flaga Poznania

 6. Kategoria:Symbole Miasta Poznania – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Symbole_Miasta...

  Tę stronę ostatnio edytowano 7 sty 2019, 21:31. Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.

 7. Poznań - genealogia.mrog.org

  genealogia.mrog.org/Poznan.html

  Altavista Wikipedia Fallingrain WeatherUnderGround City-Data ... flaga Poznania: ... odpis 2019.04.14 Aresztowanie ziemianina na sali sądowej.

 8. Herb powiatu poznańskiego – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.m.wikipedia.org/wiki/Herb_powiatu_poznańskiego

  Herb powiatu poznańskiego nawiązuje do herbu miasta Poznania – przedstawia w polu błękitnym, postacie świętych w białych szatach: Święty Piotr (z kluczem) po heraldycznej lewej i Święty Paweł z Tarsu (z mieczem) po heraldycznej prawej. Pomiędzy świętymi znajdują się złote skrzyżowane klucze (na czerwonym polu), nad którymi ...

 9. Wikizero - Hejnał Poznania

  www.wikizero.com/pl/Hejnał_Poznania

  WikiZero Özgür Ansiklopedi - Wikipedia Okumanın En Kolay Yolu . Hejnał Poznania – jeden z najstarszych hejnałów miejskich; tradycja wygrywania hejnału w Poznaniu pochodzi, co najmniej z czasów renesansu, informacje o trębaczach miejskich pochodzą z dokumentów z XV w.

 10. Poznań – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.m.wikipedia.org/wiki/Poznań

  Rozciągłość granic administracyjnych Poznania na osi północ-południe wynosi ok. 22 km, a na osi wschód-zachód ok. 21 km. Poznań stanowi centralną część aglomeracji poznańskiej. Miasto graniczy z 11 gminami powiatu poznańskiego, w tym z dwoma miastami – Luboniem i Swarzędzem.

 11. People also search for