Yahoo Web Search

 1. Jamajka - Aktuálně.cz

  www.aktualne.cz/wiki/geografie/staty-a-mesta/...

  Jamajka je stát na stejnojmenném ostrově ve Střední Americe. Je zemí s parlamentní demokracií, která je členem Britského společenství národů. Ačkoliv je nezávislá na Velké Británii, hlavou země je stále britská královna Alžběta.

 2. Economy of Jamaica - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_Jamaica

  The economy of Jamaica is heavily reliant on services, accounting for 70% of the country's GDP. Jamaica has natural resources, primarily bauxite, and an ideal climate conducive to agriculture and also tourism.

 3. Jamaica Constabulary Force - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/Jamaica_Constabulary_Force

  Role. The force is the arm of the Ministry which is responsible for the maintenance of law and order, the prevention and detection of crime, the investigation of alleged crimes, the protection of life and property and the enforcement of all criminal laws as defined by the Jamaican penal code.

 4. Cestach zeny or jamajka - vše o tématu | Blesk.cz

  wiki.blesk.cz/cestach-zeny-or-jamajka,1.html

  Téma cestach zeny or jamajka na wiki.blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu cestach zeny or jamajka - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa.

 5. Hospodářství :: Jamajka

  jamajka2.webnode.cz/hospodarstvi

  Nejrozšířenější je obchodování s USA, do nichž Jamajka vyváží 1/3 svého exportního zboží. Naopak více než polovina zboží dovezeného na ostrov pochází ze Spojených států. Přes relativně rozvinutou ekonomiku je ale Jamajka jedním z nejchudších ostrovů Karibiku.

 6. Jamajka - Lidé a kultura - průvodce na Orbion.cz

  jamajka.orbion.cz/stat/pruvodce/lide-a-kultura-1343

  Jamajka je rájem pro vodní sporty. Najdete tu snad veškeré vodní vyžití, ať už od těch nemotorizovaných vodních aktivit po různé skútry. Většina vodních sportů je provozována na severním pobřeží.

 7. Jamajka (stát) • Mapy.cz

  mapy.cz/?q=Jamajka

  Jamajka je stát, který se nachází na stejnojmenném ostrově ve Velkých Antilách v Karibském moři. Jedná se o největší anglicky mluvící ostrov v...

 8. jamajka - Vaření.cz

  uzivatele.vareni.cz/32889-jamajka

  jamajka - profil uživatele na Vaření.cz. Recepty uživatele jamajka Uživatel nemá přidané žádné recepty

 9. Jamajka - Referáty-seminárky.cz

  referaty-seminarky.cz/jamajka

  Jamajka je stát ležící na stejnojmenném ostrově ve Velkých Antilách. Je to hornatý ostrov plný tropické zeleně, s nádhernými plážemi a korálovými ostrovy, omývaný Karibským mořem. Leží asi 140 km jižně od Kuby a západně od Haiti. Patří k ní skalnaté ostrůvky Morant Cays a Pedro Cays.

 10. Vy jste se narodili čistí, my špinaví ... - iDNES.cz

  www.idnes.cz/cestovani/kolem-sveta/jamajka-party...

  Kameramanka Veronika Donutková (27) a hudebník Radim Vychopeň (38) navštívili Jamajku, aby tam v hlavním městě Kingston natočili dokument Displace o svérázném hudebním stylu – dancehallu. Během měsíce, jenž na ostrově v Karibiku strávili, pochopili nejen to, jak tamní každodenní party fungují.