Yahoo Web Search

 1. Jamajka - Referáty-seminárky.cz

  referaty-seminarky.cz/jamajka

  Jamajka je stát ležící na stejnojmenném ostrově ve Velkých Antilách. Je to hornatý ostrov plný tropické zeleně, s nádhernými plážemi a korálovými ostrovy, omývaný Karibským mořem. Leží asi 140 km jižně od Kuby a západně od Haiti. Patří k ní skalnaté ostrůvky Morant Cays a Pedro Cays.

 2. Visa policy of Jamaica - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/Visa_policy_of_Jamaica

  Visitors to Jamaica must obtain a visa from one of the Jamaican diplomatic missions, or in certain cases from one of the United Kingdom diplomatic missions, unless they come from one of the 116 countries designated as visa-exempt countries or countries whose citizens may obtain a visa on arrival.

 3. Kategorie:JamajkaWiki - Krajane.cz

  www.krajane.cz/.../modules/wiki/index.php/Kategorie:Jamajka

  CZ-SK akce a srazy Doprava Finance Instituce a úřady Jazykové kurzy Kultura a sport Média CZ+SK média Nakupování Nouzová čísla Práce v zahraničí Právo Slovníky Služby Služby v mateřštině Státy Evropy Studium v zahraničí Svátky a prázdniny Telefon a internet Tipy na slevy Tipy na výlet Ubytování Věkové hranice ...

 4. Jamajka (stát) • Mapy.cz

  mapy.cz/?q=Jamajka

  Jamajka je stát, který se nachází na stejnojmenném ostrově ve Velkých Antilách v Karibském moři. Jedná se o největší anglicky mluvící ostrov v...

 5. jamajka - Vaření.cz

  uzivatele.vareni.cz/32889-jamajka

  jamajka - profil uživatele na Vaření.cz. Recepty uživatele jamajka Uživatel nemá přidané žádné recepty

 6. Jamajka je ostrovem vodopádů a ptačích rezervací - iDNES.cz

  www.idnes.cz/cestovani/rady-na-cestu/jamajka...

  Jamajka je největší z anglicky mluvících ostrovů v Karibiku, ale také místo na seznamu nejnebezpečnějších zemí světa. Když jsme na podzim vybírali, kam se vydat, svou roli hrály i finance. Barbados, Dominikánská republika a Jamajka vychází v tomto ohledu nejlépe z celé karibské oblasti.

 7. 10 nejlepších památek - Jamajka - Tripadvisor

  www.tripadvisor.cz/Attractions-g147309...

  Nejlepší památky - Jamajka: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie památek v Jamajce, Karibská oblast na Tripadvisoru.

 8. Jamajka má příchuť pravé exotiky - Novinky.cz

  www.novinky.cz/cestovani/clanek/jamajka-ma...

  Karibský ostrov, na němž se mluví převážně anglicky, je domovem hudebního žánru reggae, zpívají se o něm písničky, točí se tam filmy. Pro nás je místem, o jehož existenci skoro všichni víme, ale jen nemnozí ho znají z vlastní zkušenosti. Zřejmě proto je pro nás Jamajka jakýmsi zosobněním exotiky.

 9. Londýn – Wikipedie

  cs.m.wikipedia.org/wiki/Londýn

  Po expanzi města v 18. století se v letech 1831–1925 Londýn stal největším městem světa. Tento růst podpořila i první železnice. Železniční síť se rozvíjela velmi rychle.

 10. Česko – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Česko

  CZ Internetová doména.cz Smerové telefónne číslo +420 Česko, dlhý tvar Česká republika, je stredoeurópsky štát. Na západe susedí s Nemeckom, na severe ...