Yahoo Web Search

 1. Jamajka – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Jamajka

  Jamajka má přírodní zdroje, zejména bauxit, a také ideální klima příznivé pro zemědělství a cestovní ruch. Objev bauxitu ve 40. letech 20. století a následné založení průmyslu bauxitu a oxidu hlinitého odvrátilo jamajskou ekonomiku od cukru a banánů .

 2. Jamajka – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Jamajka

  Jamajka je štát v strednej Amerike, ktorý sa nachádza na rovnomennom ostrove s dĺžkou 234 km a šírkou 80 km vo Veľkých Antilách v Karibskom mori.Leží približne 145 km južne od Kuby a 190 km západne od ostrova Hispaniola, na ktorom sa nachádza Haiti a Dominikánska republika.

  • -
  • Kingston, 17°59′ s.š. 76°48′ z.d.
  • Jamaica
  • Znak
 3. Jamajka - Aktuálně.cz

  www.aktualne.cz/wiki/geografie/staty-a-mesta/...

  Jamajka je stát na stejnojmenném ostrově ve Střední Americe. Je zemí s parlamentní demokracií, která je členem Britského společenství národů. Ačkoliv je nezávislá na Velké Británii, hlavou země je stále britská královna Alžběta.

 4. Vítejte na stránkách Jamajka.Světadíly.cz, na kterých najdete vše o ostrově Jamajka.Stránky jsou pro větší přehlednost rozděleny na dvě části - v horním menu najdete základní informace o Jamajce, články a cestopisy, v levém menu najdete zajímavé lokality - informace o městech, přírodních a historických památkách a dalších místech, která stojí za navštívení.

 5. Hospodářství :: Jamajka

  jamajka2.webnode.cz/hospodarstvi

  Nejrozšířenější je obchodování s USA, do nichž Jamajka vyváží 1/3 svého exportního zboží. Naopak více než polovina zboží dovezeného na ostrov pochází ze Spojených států. Přes relativně rozvinutou ekonomiku je ale Jamajka jedním z nejchudších ostrovů Karibiku.

 6. Jamajka, exotický ostrov v Karibském moři, je tropickým turistickým rájem a skvělým místem pro dovolenou díky všem svým krásám, příjemnému prostředí a široké kulturní a sportovní nabídce.

 7. výměna studentů - Najisto.cz

  najisto.centrum.cz/tag/vymena-studentu

  Aktuální katalog firem v kategorii výměna studentů. výměna studentů - Najisto.cz Pravděpodobně máte vypnutou podporu Javascriptu, pro lepší prožitek z prohlížení Najista jej doporučujeme zapnout.

 8. JAMAJKA - méně známý Karibik - Blog iDNES.cz

  velikovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=635008

  Na závěr chci poděkovat našim hostitelů z hotelu San San Tropez Fabiovi a jeho ženě Sasche za pohostinnost , rady , pomoc a příjemnou společnost. Jamajka je opravdu krásná země , kde žijí velmi příjemní lidé. Nejsou všichni bohatí , někteří mají těžký život , ale vše berou s úsměvem a vždy říkají:

 9. výměna oleje v regionu Teplice - Najisto.cz

  najisto.centrum.cz/tag/vymena-oleje/region/...

  Aktuální katalog firem v kategorii výměna oleje Teplice. výměna oleje v regionu Teplice - Najisto.cz Pravděpodobně máte vypnutou podporu Javascriptu, pro lepší prožitek z prohlížení Najista jej doporučujeme zapnout.

 10. Londýn – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Londýn

  Jamajka: 87 467 Srí Lanka: 84 542 Francie: 66 654 Jihoafrická republika: 66 654 Keňa: 66 311 Somálsko: 65 333 Spojené státy americké: 63 920 Itálie: 62 050 Ghana: 62 896 Turecko: 59 596 Německo: 55 476 Austrálie: 53 959 Rumunsko

 11. People also search for