Yahoo Web Search

 1. Jamajka – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Jamajka

  Jamajka má přírodní zdroje, zejména bauxit, a také ideální klima příznivé pro zemědělství a cestovní ruch. Objev bauxitu ve 40. letech 20. století a následné založení průmyslu bauxitu a oxidu hlinitého odvrátilo jamajskou ekonomiku od cukru a banánů .

 2. Jamajka – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Jamajka

  Jamajka je štát v strednej Amerike, ktorý sa nachádza na rovnomennom ostrove s dĺžkou 234 km a šírkou 80 km vo Veľkých Antilách v Karibskom mori.Leží približne 145 km južne od Kuby a 190 km západne od ostrova Hispaniola, na ktorom sa nachádza Haiti a Dominikánska republika.

  • -
  • Kingston, 17°59′ s.š. 76°48′ z.d.
  • Jamaica
  • Znak
 3. Jamajka - Aktuálně.cz

  www.aktualne.cz/wiki/geografie/staty-a-mesta/...

  Jamajka je stát na stejnojmenném ostrově ve Střední Americe. Je zemí s parlamentní demokracií, která je členem Britského společenství národů. Ačkoliv je nezávislá na Velké Británii, hlavou země je stále britská královna Alžběta.

 4. Jamajka - iDNES.cz

  www.idnes.cz/wiki/cestovani/jamajka.K1161

  Jamajské království se nachází na stejnojmenném ostrovu v Karibiku ve Velkých Antilách. Jde o zemi Britského společenství národů. V čele státu stojí guvernér zastupující britskou královnu. Hlavní město je Kingston.

 5. Hostinec Jamajka - povodny slovensky dabing - YouTube

  www.youtube.com/watch?v=Dmq_ybpDYvQ

  Povodny slovensky dabing - CST Bratislava

 6. Pekelný rok Mikea Pána: Obvinění z ... - Expres.cz

  www.expres.cz/celebrity/mike-pan-mikael...

  Po 72 hodinách v zadržovací cele je Mike Pán zase na svobodě a otázkou je, kam povedou jeho další kroky. Mladý youtuber rozhodně nemá dobrý začátek roku. Nejenže byl obviněn z vydírání, za což mu s ohledem na nouzový stav při odsouzení hrozí mnohaletý trest, před několika dny navíc měl podle katastru nemovitostí přijít o svůj byt v centru Prahy.

 7. Wikipedie, otevřená encyklopedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Hlavní_strana

  Umberto Eco (5. ledna 1932 Alessandria – 19. února 2016 Milán) byl italský sémiolog, medievista, estetik, filosof a spisovatel, jeden z nejvýznamnějších představitelů postmoderny 60. let 20. století.

 8. jamajská - Filmová databáze online FDb.cz

  www.fdb.cz/katalog-osobnosti/narodnost/94-jamajska

  1980, Kingston, Jamajka John Barnes Výběr z filmografie: Daughters of the Dust (1991) Na dosah smrti (1993) Historie fotbalu – Nejlepší sport na Zemi (2002) [Video] Kompletní filmografie >>

 9. Seznam dílů seriálu Sherlock Holmes (1984) – Wikipedie

  cs.m.wikipedia.org/wiki/Seznam_dílů_seriálu...

  Toto je seznam dílů seriálu Sherlock Holmes.Britský seriál souborně označovaný Sherlock Holmes s Jeremym Brettem v hlavní roli byl vysílán mezi lety 1984 a 1994. . Ve skutečnosti se skládá ze čtyř rozdílně pojmenovaných sérií a pěti delších televizních film

 10. Jeden z největších CZ/SK PVE a PvP serverů ARK: Survival Evolved. Nabízíme mapy Island, Ragnarok, Aberration, Extinction a Scorched, Valguero, Genesis a Center

 11. People also search for