Yahoo Web Search

 1. Kalifornská univerzita v Los Angeles – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Kalifornská_univerzita_v

  Kalifornská univerzita v Los Angeles, anglicky University of California, Los Angeles (krátce UCLA) je veřejná výzkumná univerzita sídlící v Los Angeles v Kalifornii ve Spojených státech.

  • Gene D. Block
  • veřejná
  • 1919
  • UCLA
 2. Kalifornská univerzita – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Kalifornská_univerzita

  První kampus, Kalifornská univerzita v Berkeley, byl založen v roce 1868, a poslední, Kalifornská univerzita v Mercedu, byl otevřen v roce 2005. Devět kampusů přijímá studenty bakalářského i navazujícího studia; UCSF přijímá pouze studenty navazujícího studia v lékařství a vědách o zdraví.

  • Mark Yudof
  • státní univerzitní systém
  • 1868
  • UC
 3. University of California, Los Angeles – Wikipédia

  sk.wikipedia.org › wiki › University_of_California

  University of California, Los Angeles, skrátene UCLA, je verejná výskumná univerzita sídliaca v meste Los Angeles v štáte Kalifornia v USA.Bola založená ako pobočka štátnej univerzity v roku 1919, je to druhý najstarší všeúčelový kampus v systéme Kalifornskej univerzity a má najväčší počet študentov zo všetkých univerzít v štáte.

 4. Category:University of California, Los Angeles - Wikimedia ...

  commons.wikimedia.org › wiki › Category:University

  Jun 28, 2018 · 405 Hilgard Ave, Los Angeles, CA, 90095-1405 Headquarters location Los Angeles (405 Hilgard Ave, 90095, United States of America , 34°4′19.9″N 118°26′38.4″W)

  • 405 Hilgard Ave, Los Angeles, CA, 90095-1405, 90095-1405
  • public university, research university, public educational institution of the United States
 5. Kalifornská univerzita v Santa Barbaře – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › University_of_California

  Kalifornská univerzita v Santa Barbaře (anglicky University of California, Santa Barbara, UCSB) je státní univerzita v Kalifornii, leží severně od Los Angeles a jižně od San Franciska v Santa Barbaře. Je to část Kalifornské univerzity a člen Asociace amerických univerzit (Association of American Universities).

  • Digital Library Federation, Association of Research Libraries, Center for Research Libraries, Coalition for Networked Information a Consortium of Social Science Associations
  • 1909
 6. Kategorie:Kalifornská univerzita v Los Angeles – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Kategorie:Kalifornská

  Obrázky, zvuky či videa k tématu Kalifornská univerzita v Los Angeles na Wikimedia Commons; Podkategorie. Zobrazují se 2 podkategorie z celkového počtu 2 podkategorií v této kategorii.

 7. University of California – Wikipédia

  sk.wikipedia.org › wiki › University_of_California

  University of California alebo po slovensky aj Kalifornská univerzita je univerzitný systém v štáte Kalifornia v USA.Skladá sa z nasledujúcich zložiek: University of California, Berkeley

 8. Kategorie:Kalifornská univerzita – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Kategorie:Kalifornská

  Kalifornská univerzita v Los Angeles‎ (2 kat., 1 str.) Kalifornská univerzita v San Diegu ‎ (1 kat.) Kalifornská univerzita v Santa Barbaře ‎ (1 kat., 1 str.)

 9. Kalifornská univerzita v Los Angeles, anglicky University of California, Los Angeles je veřejná výzkumná univerzita sídlící v Los Angeles v Kalifornii ve Spojených státech. Byla založena jako pobočka státní univerzity v roce 1919, je druhým nejstarším víceúčelovým kampusem v systému University of California a má ...

 10. File:The University of California 1868.svg - Wikipedia

  en.wikipedia.org › wiki › File:The_University_of

  Kalifornská univerzita v Berkeley; Kalifornská univerzita; Usage on cv.wikipedia.org Калифорни университечĕ; Usage on da.wikipedia.org University of California, Santa Barbara; Usage on de.wikipedia.org University of California; University of California, Riverside; Liste der Schwimmweltrekorde und -bestzeiten über 4×50 ...

 11. People also search for