Yahoo Web Search

 1. Kalifornská univerzita v Los Angeles – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › University_of_California

  Kalifornská univerzita v Los Angeles, anglicky University of California, Los Angeles (krátce UCLA) je veřejná výzkumná univerzita sídlící v Los Angeles v Kalifornii ve Spojených státech.

  • Gene D. Block
  • veřejná
  • 1919
  • UCLA
 2. University of California, Los Angeles – Wikipédia

  sk.wikipedia.org › wiki › University_of_California

  University of California, Los Angeles, skrátene UCLA, je verejná výskumná univerzita sídliaca v meste Los Angeles v štáte Kalifornia v USA.Bola založená ako pobočka štátnej univerzity v roku 1919, je to druhý najstarší všeúčelový kampus v systéme Kalifornskej univerzity a má najväčší počet študentov zo všetkých univerzít v štáte.

 3. Kalifornská univerzita – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › University_of_California

  První kampus, Kalifornská univerzita v Berkeley, byl založen v roce 1868, a poslední, Kalifornská univerzita v Mercedu, byl otevřen v roce 2005. Devět kampusů přijímá studenty bakalářského i navazujícího studia; UCSF přijímá pouze studenty navazujícího studia v lékařství a vědách o zdraví.

  • Mark Yudof
  • státní univerzitní systém
  • 1868
  • UC
 4. Kalifornská univerzita v Los Angeles, anglicky University of California, Los Angeles je veřejná výzkumná univerzita sídlící v Los Angeles v Kalifornii ve Spojených státech. Byla založena jako pobočka státní univerzity v roce 1919, je druhým nejstarším víceúčelovým kampusem v systému University of California a má ...

  • Bruin Walk, Los Angeles 90024, United States
 5. Los Angeles - Wikipedia

  sh.wikipedia.org › wiki › Los_Angeles

  Los Anđeles je i sjedište okruga Los Anđeles, koji je 2005. imao populaciju od 10,226,506, što ga čini najnaseljenijim okrugom u SAD-u, a cijelo metropolitansko područje grada iste je godine imalo 17,545,623 stanovnika, čime je jedno od najvećih metropolitanskih područja na svijetu.

  • 4. september 4, 1781.
  • Kalifornija
 6. Kalifornia – Wikipédia

  sk.wikipedia.org › wiki › Kalifornia

  Kalifornia je štát v západo-oceánskej oblasti Spojených štátov.Kalifornia vstúpila do únie ako 31. štát a v súčasnosti je najľudnatejším štátom USA. Zo severu susedí s Oregonom, z východu s Nevadou a s Arizonou na juhozápade Spojených štátov, navyše z juhu susedí s Baja California v Mexiku.

 7. Los Angeles - Wikipedija, prosta enciklopedija

  sl.wikipedia.org › wiki › Los_Angeles

  Los Angeles (kratko L.A., tudi Mesto angelov (City of Angels), izgovorjava: angleško [lɒs ˈændʒələs], špansko [los ˈaŋxeles]) je drugo največje mesto v ZDA (za New Yorkom) in največje mesto v zvezni državi Kalifornija. Po ocenah iz leta 2007 ima več kot 3,8 milijona prebivalcev.

 8. Los Angeles – Wikipedija

  hr.wikipedia.org › wiki › Los_Angeles,_Kalifornija

  Los Angeles je i sjedište okruga Los Angeles, koji je 2005. imao populaciju od 10.226.506, što ga čini najnaseljenijim okrugom u SAD-u, a cijelo metropolitansko područje grada iste je godine imalo 17,545.623 stanovnika, čime je jedno od najvećih metropolitanskih područja na svijetu. Los Angeles je poznat kao jedan od najvažnijih ...

 9. Kalifornija – Wikipedija

  hr.wikipedia.org › wiki › Kalifornija

  Los Angeles je najveći grad u Kaliforniji. Kalifornija graniči s Oregonom na sjeveru, Nevadaom i Arizonom na istoku, a s meksičkom državom Baja California na jugu. Sa 39,5 milijuna stanovnika, Kalifornija je najnaseljenija država u Sjedinjenim Državama i treća po veličini područja.

 10. Po střelbě na univerzitě v Los Angeles zemřeli dva lidé ...

  zahranicni.ihned.cz › amerika-usa › c1-65315770-v

  Jun 01, 2016 · Kalifornská univerzita v Los Angeles byla uzavřena kvůli střelbě. Dva lidé zemřeli, a to včetně útočníka, potvrdila policie. Muž spáchal sebevraždu. Budova se nachází v hustě obydlené oblasti Los Angeles.

 11. People also search for