Yahoo Web Search

 1. About 16,800 search results
 1. Jan 05, 2022 · Jezdec na čtyřkolce Zdeněk Tůma zajel ve čtvrté etapě parádní sedmé místo, díky kterému se v průběžném pořadí posunul už na osmou příčku. V náročné a dlouhé trati konečně mohl využít své skvělé navigační schopnosti. na nejrychlejšího aktuálně ztrácí 4 hodiny a 11 minut.

 2. Jan 07, 2022 · Oslabený Bayern Mnichov prohrál na úvod jarní části německé fotbalové ligy s Mönchengladbachem 1:2 a neuspěl po sérii pěti vítězství. Jediný gól domácích dal kanonýr Robert Lewandowski, který si 20. gólem v soutěži upevnil vedení v tabulce střelců.

 3. Jan 12, 2022 · Podle automobilky se praskliny na pneumatikách, zejména těch zadních, mohou objevovat zhruba po nájezdu 4.000 km. V rámci svolávací akce zhruba 60 kusů již doručených vozů Bugatti Chiron Pur Sport by proto automobilka měla zdarma nabízet majitelům výměnu pneumatik při nájezdu okolo 3.000 km, případně starších 1,5 roku.

 4. Dec 21, 2021 · Ondřej Malý. 21. prosince 2021 • 18:30. Evropští operátoři pokračují v zavedené praxi vyčleňovat svou pasivní infrastrukturu, tedy stožáry, věže a další zázemí mobilních sítí, do externích společností. Podle německého deníku Handelsblatt je kousek od finálního rozhodnutí, jak dál se svými stožáry, i ...

  • Ondřej Malý
 5. Jan 06, 2022 · Aito M5 je plné mobilních technologií a pohání jej HarmonyOS. V Las Vegas představené auto se jmenuje Sony Vision-S 02, je to SUV pro sedm lidí. Zatím je ve fázi prototypu, ale Sony na jaře založí novou divizi Sony Mobility Inc., která bude mít za úkol prozkoumat a později realizovat vstup na trh s elektromobily.

 6. Dec 27, 2021 · Překvapení se ale neočekávají. Dočkáme se už brzy, říká Volkswagen v nové upoutávce na elektrický mikrobus ID.Buzz. Další video se zaměřuje na některé detaily novinky, která je nicméně stále ve formě maskovaného prototypu. Oficiální premiéru tedy značka chystá na rok 2022, přesné datum ale zatím neupřesňuje.

 7. Jan 11, 2022 · Na něm najdeme řadu doplňků – polepy na bocích, ofuky okolo oken, červené lišty vpředu, vzadu i v prazích a také rudé zástěrky. Uvidíme, zda bude Mitsubishi se značkou Ralliart pracovat i ve formátu silnějších a sportovnějších verzí svých vozů – zatím tomu bohužel nic nenasvědčuje.

 1. Searches related to kristiania wikipedia na prodej na petynce

  kristiania wikipedia na prodej na petynce na