Yahoo Web Search

 1. Los Angeles – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Los_Angeles

  Los Angeles (výslovnost v americké angličtině [lɔːs ˈændʒələs] IPA, přibližně do 50. let 20. století také [lɔːs ˈængələs]; výslovnost v britské angličtině [lɒs ˈændʒɪliːz, -lɪz, -lɪs] IPA; počeštěná výslovnost [los endžls; los endželes], SSJČ připouští i formy [los angeles; los endžilis], které reflektují starší americkou a britskou výslovnost ...

 2. Los Angeles - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/Los_Angeles

  Los Angeles is known for its Mediterranean climate, ethnic diversity, Hollywood entertainment industry, and its sprawling metropolis. Los Angeles lies in a basin in Southern California, adjacent to the Pacific Ocean, with mountains as high as 10,000 feet (3,000 m), and deserts.

 3. Wikipedia

  www.wikipedia.org

  Wikipedia is a free online encyclopedia, created and edited by volunteers around the world and hosted by the Wikimedia Foundation. English 6 226 000+ articles 日本語 1 247 000+ 記事

 4. Los Angeles – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Los_Angeles

  Los Angeles (skrátene L. A.) je najväčšie mesto v štáte Kalifornia a druhé najväčšie mesto v USA po New Yorku.V roku 2016 malo toto prístavné mesto na juhozápade USA 4,03 miliónov obyvateľov, pričom aglomerácia kultúrneho a ekonomického centra Los Angeles–Long Beach–Santa Ana má 12,15 milióna obyvateľov.

 5. Los Angeles – Wikipédia

  hu.wikipedia.org/wiki/Los_Angeles

  Los Angeles városát hivatalosan 1850-ben alapították, ekkor a lakossága 1610 fő volt. A vasút 1876-ra ért a városhoz. 1892-ben kőolajat találtak a környéken, 1923-ra a világ kőolajtermelésének negyedét Los Angeles adta. A város fejlődése szempontjából azonban fontosabb volt a víz.

  • Los Angeles pecsétje
  • Los Angeles
 6. Los Angeles - Wikipedia

  it.wikipedia.org/wiki/Los_Angeles

  Los Angeles ospita le più grosse comunità mondiali di armeni, filippini, guatemaltechi, ungheresi, israeliani, coreani, messicani, salvadoregni e thailandesi al di fuori dei rispettivi paesi. A Los Angeles si trovano anche le maggiori comunità statunitensi di iraniani e giapponesi. Anche la popolazione di origine nativa americana è ...

 7. Výměna (film) – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Výměna_(film)

  Výměna (v americkém originále: Changeling) je americký dramatický film z roku 2008. Režisérem filmu je Clint Eastwood. Hlavní role ve filmu ztvárnili Angelina Jolie, Jeffrey Donovan, John Malkovich, Jason Butler Harner a Amy Ryan.

 8. LOS ANGELES HOOKERS - YouTube

  www.youtube.com/watch?v=U-DOh1sbczY

  LA is crazy...sorry for the shit angle

 9. Zac Efron prodává luxusní sídlo v Los Angeles ... - extra.cz

  www.extra.cz/zac-efron-prodava-luxusni-sidlo-v...

  1 day ago · Zac Efron (33), nejlépe známý z filmů Muzikál ze střední, Pobřežní hlídka a Zlo s lidskou tváří, prodává své sídlo v Los Angeles. Za luxusní dům, který pořídil za 4 miliony dolarů, nyní požaduje 5,9 milionu dolarů, v přepočtu tedy téměř 126 milionů korun. Podívejte se, v jakém přepychu žil.

 10. Jsme čistí, tvrdila Lucie ve Výměně, ale ... - iDNES.cz

  www.idnes.cz/onadnes/vztahy/vymena-manzelek.A...

  Lucie porodila před třemi lety syna a žije s partnerem ve vlastním bytě, ale v polovině domku u rodičů. Její přítel Pavel pracuje jen příležitostně, a tak s penězi rodině vypomáhá babička. „Chtěla bych zjistit, jestli jsem tak špatná žena,“ odůvodnila Lucie svou účast v televizním pořadu Výměna manželek.

 11. People also search for