Yahoo Web Search

 1. Los Angeles – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Los_Angeles

  Los Angeles (výslovnost v americké angličtině [lɔːs ˈændʒələs] IPA, přibližně do 50. let 20. století také [lɔːs ˈængələs]; výslovnost v britské angličtině [lɒs ˈændʒɪliːz, -lɪz, -lɪs] IPA; počeštěná výslovnost [los endžls; los endželes], SSJČ připouští i formy [los angeles; los endžilis], které reflektují starší americkou a britskou výslovnost ...

 2. Los Angeles - Wikipedija, prosta enciklopedija

  sl.wikipedia.org/wiki/Los_Angeles

  Los Angeles (kratko L.A., tudi Mesto angelov (City of Angels), izgovorjava: angleško [lɒs ˈændʒələs], špansko [los ˈaŋxeles]) je drugo največje mesto v ZDA (za New Yorkom) in največje mesto v zvezni državi Kalifornija. Po ocenah iz leta 2007 ima več kot 3,8 milijona prebivalcev.

 3. Los Angeles – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Los_Angeles

  Los Angeles (skrátene L. A.) je najväčšie mesto v štáte Kalifornia a druhé najväčšie mesto v USA po New Yorku.V roku 2016 malo toto prístavné mesto na juhozápade USA 4,03 miliónov obyvateľov, pričom aglomerácia kultúrneho a ekonomického centra Los Angeles–Long Beach–Santa Ana má 12,15 milióna obyvateľov.

 4. Příběh z Los Angeles / L.A. Story • Dabingforum.cz

  dabingforum.cz/viewtopic.php?t=17699

  Dabingforum.cz. filmy a seriály - hezky česky. Přejít na obsah. Pokročilé hledání. Obsah fóra ‹ Dabing - Filmy, ... Příběh z Los Angeles / L.A. Story.

 5. tati (cz dabing) - YouTube

  www.youtube.com/watch?v=SrLjfc-xX1w

  May 19, 2019 · název videa není 5. pád od slova “táta” nespisovně, ale jméno beauty vloggerky.

  • 22.8K
  • vyslovuje se to mem
  • 2 min
 6. Námořní vyšetřovací služba L. A. / NCIS: Los Angeles (2009 ...

  www.serialzone.cz/serial/namorni-vysetrovaci...

  Přichází další tým NCIS, tentokrát z Los Angeles. Úřad zvláštních projektů je tajná divize NCIS v Los Angeles, v Kalifornii. Její členové pátrají po zločincích, kteří ohrožují národní bezpečnost USA. Tým zahrnuje G. Callena zvaného chameleon, Sama Hannu, Callenova parťáka a...

 7. Los Angeles, 1928. Svobodná matka Christine Collins (Jolie) odchází do práce a její syn zatím mizí beze stopy. Po pěti měsících policie přivádí matce chlapce zpět; ale její syn to není.

 8. Big Time Rush (2009–2013) | SerialZone.cz

  www.serialzone.cz/serial/big-time-rush

  Ostatní kluci ho stále nutí, aby Gustavovi zavolal. Nakonec Kendall dá na radu kluků, a zavolá Gustavovi, jenže má podmínku. Musí sebou vzít i kluky. Gustavo neví, co má říct, ale chce Kendalla, takže příjmá kluky i s Kendallovou maminkou a sestrou Katie do Los Angeles. Klukům se hned obrátí život o 180 stupňů.

 9. SDI Media is the world’s leading localization provider of dubbing and subtitling services, supported by the largest network of owned and operated studios in the industry.

 10. Lucie Svobodová • Dabingforum.cz

  dabingforum.cz/viewtopic.php?t=2076

  2010 Příběh z Los Angeles [dabing Prima] - Susan Forristal (Ariel) 2010 Ramona - Sandra Oh ( paní Meachamová ) 2010 Sex ve městě 2 - Liza Minnelli ( Liza Minnelli )

 11. People also search for