Yahoo Web Search

1. Luka Jović ostaje u Milanu: Srbin dobija višegodišnji ugovor na "San Siru". Napadač Milana Luka Jović (26) i naredne sezone nosiće dres "rosonera", bar prema današnjim informacijama koje nam stižu iz Italije. Kako prenose tamošnji mediji, sastanak Luke Jovića i njegovog agenta Faljija Ramadanija sa članovima uprave Milana….

2. Jan 2, 2024 · MAESTRALNI LUKA JOVIĆ: Srbin sa dva gola odveo Milan u četvrtfinale Kupa Italije (VIDEO) Časlav Vuković. 02. 01. 2024. u 22:48. SRPSKI napadač Luka Jović dobio je priliku da bude starter za Milan u Kupu Italije protiv Kaljarija. Ukazano poverenje Stefana Piolija iskoristio je na najbolji mogući način u pobedi svog tima od 4:1. FOTO: AP.

3. Luka Jović - Saznajte prvi najnovije vesti, pratite najaktuelnije i najbrže informacije... Čitajte B92.net

4. Jan 2, 2024 · Fudbaleri Milana dočekali su Kaljari u okviru osmine finala Kupa Italije i zabeležili vrednu pobedu rezultatom 3:1. Dva gola za klub iz Milana postigao je Luka Jović, dok su pogađali i Traore i Leao, a počasni pogodak za goste postigao je Azi.

• Luka Ilić
  5. Dec 22, 2023 · 12. 2023. u 22:57. LUKA Jović igra u sjajnoj formi u poslednje vreme. Srbin je postigao novi gol i na taj način spasao Milan poraza u deulu sa Salernitanom. Meč na stadionu "Areći" okončan je rezultatom 2:2, a bivši igrač Real Madrida je u 90. minutu doneo izjednačenje "rosonerima". Olivije Žiru mu je glavom spustio loptu, Luka je ...

6. Dec 22, 2023 · Luka Jović je ušao u 70. minutu u igru i stigao je da propusti jednu ogromnu šansu, ali jednu i da iskoristi. Mr volley himself, with a key goal. Luka Jović! Should've had one more earlier, but he made up for it here. U 90. minutu je na asistenciju Žirua pogodio mrežu. To mu je treći gol ove sezone, sva tri u decembru.

7. Feb 18, 2024 · Sport klub 18.02.2024. Srpski fudbaler Luka Jović dobio je direktan crveni karton u meču Monce i Milana, koji su njegovi roso-neri izgubili sa 4:2, u 24. kolu Serije A. Igrao se 52. minut, Milan je gubio sa 2:0, a Jović je zamahnuo da udari protivničkog igrača Armanda Ica….