Yahoo Web Search

 1. Malá Strana – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Malá_Strana

  Malá Strana (původně Nové Město - latinsky Nova civitas sub castro Pragensi do založení dnešního Nového Města a později Menší Město pražské, německy Kleinseite) byla do roku 1784 samostatným městem, do roku 1949 městským obvodem Praha III, nyní se jedná jen o městskou čtvrť a katastrální území v centru Prahy na levém břehu Vltavy.

  • 475 (2011)
  • 4
  • 5 687 (2011)
  • 11x 00 / 15x 00
 2. Mandarin Oriental, Prague sídlí v citlivě zrekonstruované budově kláštera ze 14. století v historické čtvrti Malá Strana pod Pražským hradem, jen 5 minut chůze od Karlova mostu. Velmi útulný a pohodlný hotel hned v centru. Velmi blízko Karlova mostu. Skvělé služby. Doporučuji

 3. Malá Strana | Pražské pamětihodnosti | Památky v Praze ...

  cz.prague-stay.com › lifestyle › kategorie

  Malá Strana | Pražské pamětihodnosti | Památky v Praze. Malá Strana, přezdívaná barokní perlou Prahy, je nejkouzelnější a nejromantičtější částí Prahy. Dějiny Malé Strany však sahají mnohem dále než do období baroka, protože většina zdejších barokních staveb vznikla teprve po ničivém požáru v 16. století ...

 4. Ubytování v Praze - Malá Strana

  www.praha-ubytovani.org › mala-strana

  Hotel Domus Balthasar je čtyřhvězdičkový luxusní hotel v Praze nacházející se pouze několik kroků od Karlova mostu, v centru romantické a historické Prahy - Malá Strana. Tento hotel v Praze je místem pro odpočinek, dovolenou nebo místem pro obchodní jednání. Hotel Domus Balthasar nabízí pro ubytování v Praze v 8 pokojů.

 5. People also ask

  Jaká je Malá Strana?

  Kde se nachází Malá Strana?

  Kde byla Malá Strana založena?

 6. Restaurace U Mecenáše v Praze, Malá Strana. Vaše oblíbená restaurace napříč staletími. Rodinná restaurace U Mecenáše je jednou z nejstarších v Praze, situovaná ve výjimečné lokalitě Malostranského náměstí s výhledem na Pražský hrad a Kostel sv.

 7. Podhradí sídla českých knížat bylo osídleno již v 10. století, ale na město bylo povýšeno až Přemyslem Otakarem II. roku 1257. Od té doby Malá Strana jen krásněla a díky svému půvabu se za celou dobu své existence stala domovem řady významných českých osobností.

 8. Kostel svatého Tomáše (Praha) – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Kostel_svatého_Tomáše

  Kostel svatého Tomáše (Praha) Římskokatolická farnost u kostela sv. Tomáše Praha-Malá Strana. Česká provincie Řádu sv. Augustina. Některá data mohou pocházet z datové položky. Kostel svatého Tomáše na Malé Straně je Římskokatolický farní kostel při augustiniánském klášteře v Praze 1 na Malé Straně.

 9. Byty prodej Malá Strana, Praha 1 | Svoboda & Williams

  www.svoboda-williams.com › praha-1 › mala-strana

  Malá Strana v Praze 1 patří se svou historickou krásou a jedinečným kouzlem mezi nejmalebnější místa nejen v České republice, ale dost možná i na světě. Byty na prodej na Malé Straně s jejími klikatými dlážděnými ulicemi lemovanými krásnými barokními a renesančními domy představují nejen skvělou investici, ale také inspirující místo, které můžete ...

 10. fotografie není k dispozici. Pronájem bytu, Praha 1 Malá Strana. Malá Strana, Praha 1. Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk/P, cca 30 m2 + parkovací stání ve dvoře, v centrum Prahy 1 - Malá Strana. Byt se nachází v 1. patře domu bez výtahu. Dispozice bytu je řešena. zdroj: Duna House. 15 000 Kč.

 11. People also search for