Yahoo Web Search

 1. Nowy cennik biletów MPK. Bilet jednoprzejazdowy droższy o 2 złote

  krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26375147,znamy...

  Nowe ceny biletów MPK w Krakowie od 1 grudnia. Urzędnicy przyznają, że powodem planowanych podwyżek są straty wywołane koronawirusem. Jak wylicza magistrat, liczba pasażerów w MPK w czasie pandemii zmniejszyła się dziesięciokrotnie. Tygodniowe wpływy z biletów w szczycie pandemii były mniejsze o ok. 7,4 mln zł.

 2. CENY BILETÓW - mpk.krakow.pl

  www.mpk.krakow.pl/Data/Files/_public/mpk/bilety/aktualne/...

  biletów sieciowych imiennych. Special tickets – price in case of one-time purchase of more than 50 monthly personal tickets. 3 Bilet Mieszkańca – dla beneficjentów programu pn. “Karta Krakowska” www.kk.krakow.pl Krakow ticket – for beneficiaries of “Kraków Card” program www.kk.krakow.pl Ceny obowiązują od 1 maja 2019 r. Ceny ...

  • 94KB
  • 1
 3. Bilety - mpk.krakow.pl

  www.mpk.krakow.pl/pl/bilety2

  MPK S.A. w Krakowie informuje, że w zał. Nr 1 Uchwały Nr XXI/231/11 (z późniejszymi zmianami) „określającym ceny biletów i innych opłat za korzystanie z usług przewozowych świadczonych liniami miejskimi i aglomeracyjnymi” w pkt. VI pn.

 4. Ceny biletów MPK Kraków. Sprawdź ceny biletów komunikacji ...

  gazetakrakowska.pl/ceny-biletow-mpk-krakow...

  Ceny biletów MPK Kraków 2019. Od 1 maja zmiana cen biletów w komunikacji miejskiej. Rada Miasta Krakowa zdecydowała się, od 1 maja, wprowadzić nowy cennik biletów komunikacji miejskiej.

 5. Bilety MPK Kraków. Ceny biletów komunikacji miejskiej w ...

  wiadomosci.onet.pl/kraj/bilety-mpk-krakow-ceny...

  MPK Kraków – uprawnienia do biletów ulgowych. Wedle zapisu regulaminu MPK do zakupu biletów ulgowych, po okazaniu stosownego dokumentu, uprawnieni są: dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat ...

 6. Ceny biletów - Magiczny Kraków

  krakow.pl/komunikacja/kkm/14905,artykul,ceny_biletow.html

  Ceny biletów normalnych okresowych z Kartą Krakowską (w zł): 1) miejskie. imienny na 1 linię – 45,00 imienny na 2 linie – 58,00 imienny sieciowy – 69,00. 2) aglomeracyjne. imienny na 2 linie – 73,00 imienny sieciowy – 121,00 WAŻNE:

 7. Nowe ceny biletów MPK w Krakowie. Oficjalnie, od 1 maja ...

  gazetakrakowska.pl/nowe-ceny-biletow-mpk-w...

  Związkowcy z "Solidarności" wskazali, że ceny biletów jednorazowych wzrosną o 21 proc. - 20-minutowy z 2,8 zł do 3,4 zł i 40-minutowy (który ma się stać 50-minutowym) z 3,8 zł do 4,6 zł.

 8. GIGANTYCZNA podwyżka cen biletów w Krakowie. Miasto podało ...

  www.se.pl/krakow/gigantyczna-podwyzka-cen...

  ceny biletów mpk kraków. Czytaj więcej Mandat za brak maski - co robić? Protest uczniów - nie chodzą do szkoły bo się boją Dieta online: ty wybierasz tempo odchudzania, my dostosowujemy ...

 9. Kraków: Będzie podwyżka za bilety komunikacji miejskiej ...

  www.se.pl/krakow/krakow-bedzie-podwyzka-za...

  Zgodnie z propozycją, Kraków i aglomeracja podzielona zostałaby na trzy strefy, by urealnić ceny między gminami sąsiednimi. Zmiany cena dotyczyła by także biletów okresowych.

 10. Kraków. Podwyżka cen biletów na komunikację miejską. Są nowe ...

  dziennikpolski24.pl/krakow-podwyzka-cen-biletow...

  Oct 15, 2020 · Są nowe propozycje urzędników dotyczące podwyżki cen biletów na komunikację miejską. Wycofali się z pomysłu wprowadzenia biletu 10-minutowego, miałby pozostać 20-minutowy, ale podrożeje.