Yahoo Web Search

 1. About 44 search results

 1. www.vakko.comVakko

  Stil sahibi, dinamik ve şık koleksiyonları ile Türkiye'de modanın en büyük söz sahibi Vakko, sizleri moda birikimini benzersiz lüks deneyimine dönüştürmeye davet ediyor.

 2. H&M, Sonbahar-Kış kampanyasını dikkat çekici bir yıldızla tanıttı: Naomi Campbell. H&M. Camplbell, Brasserie Hennes'te moda başkentine yeni gelen meraklı turist model Jill Kortleve'nin eşlik ettiği Paris modasının etkili isimlerinden birini oynuyor.

 3. Balmain'in Estée Lauder ile bir parfüm lisansı imzalamaya yakın olabileceğine dair söylentilerin dolaştığı bir dönemde, Parisli moda evinin Pokémon ile gerçekleştirdiği hem fiziksel hem de dijital işbirliği lanse edildi.

 4. AY Marka Mağazacılık, sahibi olduğu ünlü ve seçkin hazır giyim ve aksesuar markalarıyla Türkiye’nin moda trendlerini belirliyor. Her biri farklı bir tüketici segmentinin stil beklentisini karşılayan markaları ile yurt içi ve yurt dışındaki mağazaların yanı sıra internet üzerinden de, ürün çeşitliliğinden satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada müşteri ...

 5. Enstitü İstanbul İSMEK’te 2022-2023 eğitim dönemi için kayıtlar devam ediyor. İlk 24 saatte 117 bin 788 kişinin başvurduğu Enstitü İstanbul İSMEK’i tercih edenlerin yüzde 50’sini, meslek edinmek ya da mesleğinde ilerlemek isteyenler oluş...

 6. Markalarla yaşadığınız sorunları şikayet etmek ve çözüm bulmak, diğer müşterilerin yorumlarını okuyarak alışveriş yapmak istiyorsanız sikayetvar.com!

 7. Turquía: explore los 63 Mayorista del sector importación y exportación de café en Europages, la plataforma B2B internacional.

 1. People also search for