Yahoo Web Search

 1. Pop music – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Pop_music

  Hudební styl. V případě hudebního stylu pop music (zkráceně pop) se jedná o hudbu obvykle s výraznou zpívanou melodií doprovázenou moderním způsobem.Neobsahuje obvykle na rozdíl od rocku přílišné disonance ani nebývá na poslech příliš složitá, neboť hlavním cílem každé této písně je zpravidla stát se hitem a zalíbit se co největšímu počtu posluchačů.

 2. Iggy Pop – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Iggy_Pop

  Iggy Pop, vlastním jménem James Newell Osterberg, Jr., (* 21. dubna, 1947 Muskegon, stát Michigan, USA) je americký punkrockový zpěvák a občasný herec (Kafe a cigára). Přestože měl jen omezený komerční úspěch, Pop je považovaný za jednoho z největších vzorů punk rocku a jeho příbuzných stylů.

  • James Newell Osterberg Jr.
  • Zpěvák, skladatel, producent, herec
 3. K-pop – Wikipedie

  cs.wikipedia.org › wiki › K-pop

  K-pop (/keɪ pɔp/, zkratka z „Korean pop“, korejsky 가요 kajo) je hudební žánr, který vznikl v Jižní Koreji. Absorboval do sebe elementy taneční hudby, popu, elektropopu, hip hopu a současného r'n'b.

 4. Wikipedie, otevřená encyklopedie

  cs.wikipedia.org › wiki › Hlavní_strana

  7. dubna – středa Ministr zdravotnictví Jan Blatný byl odvolán, ve funkci jej nahradil Petr Arenberger. Ve věku 85 let zemřel český publicista, žurnalista a spisovatel Karel Pacner.

 5. Post Office Protocol - Wikipedia

  en.wikipedia.org › wiki › Post_Office_Protocol

  In computing, the Post Office Protocol (POP) is an application-layer Internet standard protocol used by e-mail clients to retrieve e-mail from a mail server. POP version 3 (POP3) is the version in common use.

 6. Point of presence - Wikipedia

  en.wikipedia.org › wiki › Point_of_presence

  A point of presence (PoP) is an artificial demarcation point or interface point between communicating entities. A common example is an ISP point of presence, the local access point that allows users to connect to the Internet with their Internet service provider (ISP).

 7. Pop Smoke - Wikipedia

  en.wikipedia.org › wiki › Pop_Smoke

  Pop Smoke From Wikipedia, the free encyclopedia Bashar Barakah Jackson (July 20, 1999 – February 19, 2020), known professionally as Pop Smoke, was an American rapper, singer, and songwriter. He was considered by many to be the face of Brooklyn drill.

 8. Wikipedia

  www.wikipedia.org

  Wikipedia is a free online encyclopedia, created and edited by volunteers around the world and hosted by the Wikimedia Foundation.

 9. Pop - iDNES.cz

  www.idnes.cz › wiki › obecne

  Alcatel POP 4S a POP 4Plus: solidně vybavené telefony za příznivou cenu 24. července 2016 Společnost Alcatel na letošním veletrhu MWC představila hned několik novinek řady Pop 4, které se...

 10. BTS - Wikipedia

  en.wikipedia.org › wiki › BTS

  Its music video broke the previous record for most viewed K-pop group music video within the first 24 hours with more than 20 million views on YouTube. "DNA" also became the group's first entry on the Billboard Hot 100 at number 85, making BTS the first K-pop boy band to do so and the second Korean act with a Korean-language song.

 11. People also search for