Yahoo Web Search

 1. About 59 search results
 1. Poutnice ze Sans-Souci (francouzsky La passante du Sans-Souci) je francouzské filmové drama z roku 1982, které režíroval Jacques Rouffio. Předlohou se stal eponymní román Josepha Kessela , jenž byl vydán v roce 1936.

 2. Roman Albach. Natáčení Poutnice ze Sans-Souci bylo pro Romy Schneider svým způsobem terapií. Po tragické smrti syna Davida potřebovala znovu najít půdu pod nohama a přesvědčit se o tom, že život jde dál, že je schopná stále točit.

  • (8)
  • Jacques Rouffio
 3. Natáčení Poutnice ze Sans-Souci bylo pro Romy Schneider svým způsobem terapií. Po tragické smrti syna Davida potřebovala znovu najít půdu pod nohama a přesvědčit se o tom, že život jde dál, že je schopná stále točit. Proto do role nacisty pronásledované Elsy Wiener dává to nejlepší.

  • (8)
  • Jacques Rouffio
 4. Poutnice ze Sans-Souci Cestující ze Sans-Souci; La Passante du Sans-Souci; Pútnička zo Sans-Souci; Drama. Francie / Západní Německo, 1982, 110 min. Režie: ...

  • (8)
  • Jacques Rouffio
 5. Poutnice ze Sans-Souci (francouzsky La passante du Sans-Souci) je francouzské filmové drama z roku 1982, které režíroval Jacques Rouffio. Předlohou se stal eponymní román Josepha Kessela, jenž byl vydán v roce 1936.

 6. La passante du Sans-Souci. Další název: Poutnice ze Sans Souci; Die Spaziergängerin von Sans-Souci Země: Francie Délka: 90 min.

 7. Online Poutnice ze Sans-Souci. Berlín 1933. Elsa a Michel Wiener se ujmou dvanáctiletého židovského chlapce Max Baumsteina poté, co jeho otec byl brutálně zavražděn SA. Pro jistotu posílá Michel, protinacistický vydavatel novin, jeho ženu a adoptovaného syna do Paříže.

 8. Cestující ze Sans-Souci. Nahrát obrázek. La passante du Sans-Souci. Další název: Poutnice ze Sans Souci; Die Spaziergängerin von Sans-Souci. Země: Francie ...

 9. Poutnice ze Sans-Souci (1982) Film, Titulky ke stažení, Recenze ČSFD.cz. Titulky ke stažení na Titulky.com, Poutnice ze Sans-Souci (La Passante du Sans-Souci) - Ulož.to odkaz ke stažení filmu zdarma, odkaz ke zhlédnutí filmu online zdarma, hodnocení a recenze filmu na ČSFD.cz, herci ve filmu, režisér.

 10. Hľadaný výraz: Poutnice ze Sans-Souci / La passante du Sans-Souci (1982) CZ dab. Všetky Akčné SCIFI Horory Komédie Rozprávky Romantické Dráma Fantasy Thriller Hudobné K

 1. People also search for