Yahoo Web Search

 1. Ściśle niezbędne pliki cookie. Niezbędne pliki cookie są odpowiedzialne za podstawowe działanie Online Radio Box. Strona internetowa nie może działać prawidłowo bez tych plików, można je wyłączyć tylko poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub odwiedzając naszą stronę w trybie „Incognito”.

 2. Rewolucja w Radiu Lublin. Prezes: 'Mamy być wyraziści'

  lublin.wyborcza.pl › lublin › 1,48724,19668106,duze

  Po prostu część tych informacji jest nieciekawa. Według mnie to sprawia, że przegrywamy walkę z innymi mediami. Poza tym radio musi być bardziej wyraziste - przekonuje Deckert. Twierdzi, że wie o czym mówi, bo od lipca 2014 do końca 2015 roku Radio Lublin straciło w mieście sporo słuchaczy (spadek słuchalności z 5 proc na 3,6 proc.).

 3. Czwórka (stacja radiowa) – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.wikipedia.org › wiki › Czwórka_(stacja_radiowa)

  Polskie Radio Czwórka (dawniej Polskie Radio Program IV, Polskie Radio Bis, Polskie Radio Euro) – ogólnopolska, całodobowa, publiczna polska stacja radiowa, będąca częścią Polskiego Radia S.A. Stacja rozpoczęła regularną emisję programu 2 stycznia 1976 jako program IV Polskiego Radia.

 4. Koncerty i warsztaty on-line. Centrum Paderewskiego zaprasza ...

  www.eska.pl › tarnow › koncerty-i-warsztaty-on-line

  Koncerty i warsztaty on-line. Centrum Paderewskiego zaprasza na Tydzień Talentów [AUDIO] 2020-05-05 14:19 Justyna Świderska

 5. Uniwerstet Przyrodniczy zaprasza na Dni Otwartych Drzwi w ...

  www.eska.pl › lublin › uniwerstet-przyrodniczy

  Apr 01, 2021 · Uniwerstet Przyrodniczy zaprasza na Dni Otwartych Drzwi w wersji on-line 2021-04-01 11:51 Jacek Werner Udostępnij

 6. Radio Poznań – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.wikipedia.org › wiki › Radio_Poznań

  W okresie powojennym działała jako Radio Poznań (jednym z długoletnich współpracowników był Stanisław Strugarek) w willi przy ul. Berwińskiego 5 . Od roku 1989, gdy oczywistym stało się powstanie komercyjnych stacji, w tym także tych lokalnych, stacja zmieniła antenową identyfikację na „Radio Merkury Poznań”.

 7. ZPAV :: Bestsellery i wyróżnienia - AirPlays - Jak powstają

  bestsellery.zpav.pl › airplays › jakpowstaja

  Od dnia 12 czerwca 2017 roku zestawienia airplay są przygotowywane przez firmę MicroBe Sp. z o.o. na mocy umowy zawartej ze Związkiem Producentów Audio Video na monitorowanie nagrań muzycznych w stacjach radiowych i telewizyjnych.

 8. Koronawirus. Zajęcia i zabawy dla dzieci on-line w czasie ...

  tech.wp.pl › koronawirus-zajecia-i-zabawy-dla

  Zajęcia i zabawy dla dzieci on-line w czasie kwarantanny Przymusowe pozostanie i praca z domu to duży problem dla osób z małymi dziećmi. Na szczęście w internecie szybko pojawiły się liczne propozycje zabaw, gier i zajęć dla najmłodszych online.

 9. Epidemia koronawirusa w Polsce i na świecie. Rząd przywraca ...

  wyborcza.pl › relacje › 14,126862,25785411

  Najwięcej przypadków koronawirusa wykryto w Chinach (81 tys.), we Włoszech (15 tys.), Iranie (10 tys.) i Korei Płd. (8 tys.). W Hiszpanii wirusa wykryto u 3059 osób, we Francji - u 2876, a w ...

 10. JAROSIŃSKI do BRASIL

  iarochinski.blogspot.com

  A Agência Católica de Informação polaca (KAI) divulgou na sexta-feira, 5/03, o “Relatório 2021 sobre a situação da Igreja na Polônia”. Segundo o relatório, diminuíram os jovens que atuam na Igreja local.

 11. People also search for