Yahoo Web Search

 1. Gloker – tu zdobędziesz nowy zawód. Bezpłatnie! | Gazeta ...

  gazetakrakowska.pl/gloker-tu-zdobedziesz-nowy...

  I dodaje, że bezpłatne kierunki to: masaż z fizjoterapią, kosmetyka z odnową biologiczną, florystyka, administracja, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy ...

 2. Gloker – tu zdobędziesz nowy zawód. Bezpłatnie! | Gazeta ...

  gazetakrakowska.pl/gloker-tu-zdobedziesz-nowy...

  Praca w Małopolsce. W tych zawodach znajdziesz pracę w 2021 roku - Barometr Zawodów Najnowsze wyniki badania „Barometr zawodów” pokazują wpływ pandemii COVID-19 na małopolski rynek pracy.

 3. Eksperci: w Polsce wciąż zaniedbujemy chorych na SM - Wiadomości

  wiadomosci.onet.pl/kraj/eksperci-w-polsce-wciaz...

  Pogoda Kraków ... w Polsce wciąż zaniedbujemy chorych na SM ... ale też terapeuta zajęciowy, logopeda, psycholog, wyjaśniła specjalistka. - Tymczasem, w Polsce w ramach rehabilitacji ...

 4. Terapeuci z Kujaw i Pomorza nagrodzeni przez marszałka ...

  www.eska.pl/torun/terapeuci-z-kujaw-i-pomorza...

  A to jednak terapeuci otwierają podopiecznych na sztukę, na piękno, pozwalają poczuć się potrzebnymi. Praca jest bardzo trudna, wymagająca nieszablonowego podejścia – mówi Inga Brzezińska.

 5. Kraków. Niepełnosprawny lokator DPS-u obawia się wyrzucenia ...

  gazetakrakowska.pl/krakow-niepelnosprawny...

  Do redakcji Dziennika Polskiego zgłosił się pan Grzegorz, który obawia się, że zostanie wyrzucony z Domu Pomocy Społecznej, mimo tego, że ma amputowaną nogę i duże problemy ze wzrokiem.

 6. Powrót do zdrowia - powrót do pracy - Biznes w INTERIA.PL

  biznes.interia.pl/gospodarka/news-powrot-do...

  Powrót do zdrowia - powrót do pracy - biznes.interia.pl - Jeśli z powodu wypadku lub pogorszenia stanu zdrowia nie możesz wykonywać dotychczasowej pracy, a chcesz być nadal aktywny zawodowo ...

 7. Jest praca. Dla bystrych, asertywnych, doświadczonych

  bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,18711829...

  346- Terapeuta zajęciowy/ wyk. średnie lub wyższe kierunkowe (terapia zajęciowa), 1os. 339- Automatyk- operator maszyn (istnieje możliwość przyuczenia)/ wykształcenie min. średnie mechaniczne (ew. elektroniczne), 2os. 311- Kelner/ wyk. średnie, mile widziane doświadczenie, 1os.

 8. TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ - Aktualne wydarzenia z kraju i ...

  info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/terapeuta+uzależnień

  lat. Kwalifikacja do grupy polega na pytaniu o plany życiowe, nikt mnie nie diagnozuje. Na grupie od razu mam zjazd: rani mnie każde słowo, jestem jak bez skóry. Ale Marek, mój terapeuta, powtarza, że jeśli czuję się gorzej, znaczy, że terapia działa. Tnę się, po sesjach kilka dni nie wstaję z łóżka

 9. TERAPEUTA RODZINNY - Aktualne wydarzenia z kraju i zagranicy ...

  info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/terapeuta+rodzinny

  modelu z pacjentem pracują wspólnie: lekarz neurolog, fizjoterapeuta, terapeuta zajęciowy, neuropsycholog, neurologopeda i psycholog. Na podstawie dokumentacji medycznej i diagnostyki określają plan terapii, czyli jak i w jakim czasie można pomóc przywrócić sprawność takiej osobie.

 10. Rozkwit branży turystycznej w Krakowie i na świecie

  gloker-krakow.blogspot.com/2018/06/rozkwit...

  Turystyka to jedna z bardziej obiecujących branż. Jak podaje Gazeta Wyborcza w 2017 roku Kraków odwiedziło 12,9 mln podróżnych. To aż 750 tys. więcej niż w roku 2016, gdy w mieście odbywały się Światowe Dni Młodzieży!

 11. People also search for