Yahoo Web Search

 1. Praca dla kosmetologa, studenta medycyny w Klinice Trychologii Katowice, Śródmieście 19 sty Niepełny etat Umowa o pracę

 2. Znajdź pracę wybierając spośród wszystkich ofert pracy z największych firm oraz portali rekrutacyjnych • Szybko & bezpłatnie • Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat • Informacja o pracodawcach • Wysyłka nowych ofert pracy • Oferty pracy w Polsce i za granicą • Znajdź pracę już dziś!

 3. Opiekunka Dziecięca - Zaoczna Szkoła Policealna Cosinus

  www.cosinus.pl/szkola-policealna/opiekunka-dziecieca

  Opiekunka dziecięca - Jeśli szukasz zawodu, na który wciąż rośnie zapotrzebowanie na rynku pracy, a jednocześnie jesteś osoba opanowaną, odpowiedzialną, kreatywną i lubiącą dzieci to bez wątpienia praca opiekunki dziecięcej spełni Twoje oczekiwania. Zawód ten da Ci kwalifikacje do pracy z dziećmi zdrowymi, chorymi i ...

 4. Szkoły Policealne Cosinus

  www.cosinus.pl/szkoly-policealne

  Terapeuta zajęciowy – prowadzi różne formy i techniki terapii zajęciowej w procesie leczenia oraz rehabilitacji chorych, w celu przeciwdziałania powstaniu przewlekłego stanu chorobowego lub trwałego kalectwa, kompensacji ubytków funkcji oraz przystosowania do życia w społeczności szpitalnej i poza szpitalnej.

 5. Tomaszów Mazowiecki – Wikipedia, wolna encyklopedia

  pl.wikipedia.org/wiki/Tomaszów_Mazowiecki

  W 1926 roku, tuż przed 100-leciem uzyskania praw miejskich, nadano Tomaszowowi herb. Z herbem wiąże się legenda. Faktycznie istniejąca angielska księżniczka Klotylda (wnuczka Mieszka I i Dobrawy, legendarna przodkini założycieli Tomaszowa – Ostrowskich), miała zostać skazana na pożarcie przez nieoswojonego niedźwiedzia, w związku z obawami brata księżniczki – Harolda, o ...

 6. Aktualności | Żak Rzeszów

  rzeszow.zak.edu.pl/aktualnosci

  Szanowni Państwo, niezmiernie miło nam poinformować, że udało nam się rozszerzyć ofertę edukacyjną o następujące kierunki: Terapeuta zajęciowy - NAUKA ... 28.5.2019 Terminy oddania praktyk

 7. Bydgoszcz - SKK

  www.skk.pl/.../strefa-sluchacza-bydgoszcz

  W związku z komunikatem Premiera z 17.10.2020r. w strefie czerwonej, w której jest również Bydgoszcz zmienia się organizacja nauczania. Poniżej w punktach nowe zasady: 1. Zjazd 17-18 października 2020: a) zajęcia praktyczne (pracownie) odbywają się według planu lekcji. Proszę zwrócić uwagę na przydzieloną salę.

 8. SKK

  www.skk.pl

  Misją SKK jest kształcenie zawodowe osób dorosłych - zarówno tych aktywnych zawodowo, a pragnących zmiany lub dokwalifikowania się określonym obszarze, jak i bezrobotnych oraz młodzieży, a dobór oferowanych przez nas kierunków kształcenia weryfikowany jest na bieżąco i stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie zmiennego rynku pracy.

 9. KIERUNKI STUDIÓW | 392 uczelnie | wymagania 2021 | opisy i opinie

  www.otouczelnie.pl/studia/kierunki_studiow

  Wszystkie kierunki studiów w 2021 r. Dokładne informacje, uczelnie, opisy oraz porady ekspertów. Wybierz swój kierunek, dowiedz się jak wygląda rekrutacja i jak wybrać uczelnię wyższą.

 10. UCZELNIE i STUDIA w Poznaniu | 250 kierunków studiów ...

  www.otouczelnie.pl/miasto/uczelnie-poznan

  Wszystkie studia I i II stopnia stacjonarne i zaoczne oraz podyplomowe oferowane przez poznańskie uczelnie w 2021 r. Dowiedz się jakie są kierunki studiów i jak wygląda rekrutacja.

 11. People also search for