Yahoo Web Search

 1. Unlimited talk, data and text. $39.99/mo.

  Get started
 1. Mineralinis vanduo – Vikipedija

  lt.wikipedia.org/wiki/Mineralinis_vanduo

  Mineralinis vanduo – natūraliai susiformavęs vanduo, kuriame yra ištirpusių mineralinių medžiagų. Dėl jų jis skiriasi savo skoniu ir gali turėti gydomųjų savybių. Jau seniausiais žmonijos gyvavimo laikais mineralinis vanduo buvo naudojamas gydymo tikslams. Juo gydydavo įvairiausius susirgimus, žaizdas.

 2. Birstono mineraliniai vandenys

  www.bmv.lt/index.php/produktai/76

  VYTAUTAS – natūralus mineralinis vanduo. Ypatingai švarus, nekintančios, pačios gamtos subalansuotos cheminės sudėties. Turi daugiausia mineralinių medžiagų Baltijos šalyse.

 3. Vytautas (vanduo) – Vikipedija

  lt.wikipedia.org/wiki/Vytautas_(vanduo)

  Vytautas – pirmasis pramoniniu būdu Lietuvoje pradėtas fasuoti natūralus mineralinis vanduo [reikalingas šaltinis], gaminamas įmonėje „Birštono Mineraliniai Vandenys“ ir Ko nuo 1924 metų, Birštone.

 4. Gazuotas natūralus mineralinis vanduo VYTAUTAS, 1,5 l

  barbora.lt/produktai/gazuotas-naturalus-mineral...

  Gazuotas natūralus mineralinis vanduo VYTAUTAS, 1,5 l (8 5) 230 9309. Kasdien nuo 8 iki 21 val. El. p.: pagalba@barbora.lt. Gazuotas natūralus mineralinis vanduo ...

 5. Mineralinis vanduo Vytautas!!! - YouTube

  www.youtube.com/watch?v=vaaWdNV5vSg

  Jun 07, 2011 · ARMANDS PUČE. Par vēzi, prostitūciju, baznīcu, sporta bezjēdzību, kļūdām ģimenē, Lemberga naudu. - Duration: 42:31. REZERVĒTS 62,322 views

  • 2 min
  • 748.8K
  • katashnis85
 6. Natūralus mineralinis vanduo. Pirmą kartą Lietuvoje pramoniniu būdu į butelius buvo pradėtas pilstyti mineralinis vanduo.

 7. Mineralinis vanduo Vytautas!!! (antra dalis) - YouTube

  www.youtube.com/watch?v=xfGUN1r1G5E

  Oct 02, 2011 · Pirma dalis buvo pasisekus tai padarem dar viena. Brawdo, Powerthirst ir kiti chemikalai turi naturalu konkurenta...

  • 2 min
  • 602.3K
  • katashnis85
 8. Natūralūs mineraliniai vandenys”Birutė” ir “Vytautas ...

  www.kokybiskasvanduo.lt/...vandenysbirute-ir-vytautas

  Šių vandenų gamintojai teigia, kad “Vytautas” – daugiausia mineralinių medžiagų Baltijos šalyse turintis, pirmasis ir seniausias lietuviškas mineralinis vanduo, gaminamas nuo 1924 m. Labiausiai mediciniškai ištirtas vanduo Lietuvoje dėl pripažinto poveikio tinka tiek kurortiniam, tiek kasdieniam vartojimui.

 9. Jūsų sveikatai: Šarminis mineralinis vanduo

  tuirtavosveikata.blogspot.com/2015/03/sarminis...

  Natūralus mineralinis vanduo „Vytautas“ – tai neutralus mineralinis vanduo, kurio (pH 7,1). Šiame vandenyje yra daugiausia mineralinių medžiagų - apie 7.5 g/l; Natūralus mineralinis vanduo „Birutė“ yra silpnai šarminis vanduo (pH 7,5). Jo mineralizacija palyginus nedidelė -2.5 gl/

 10. Mineralinis vanduo: garantuoja sveikatą ar kenkia? | Pasveik.lt

  www.pasveik.lt/lt/sveikatos-ir-medicinos...

  Išgertas mineralinis vanduo visų pirma veikia skrandžio, o vėliau ir viso virškinamojo trakto gleivinę. Patekęs į skrandį, gydomasis vanduo skatina išsiskirti skrandžio sultis, o praėjus 0,5 val., jau būdamas dvylikapirštėje žarnoje ir veikdamas jos gleivinę, skrandžio sulčių išsiskyrimą slopina.