Yahoo Web Search

 1. Česká Wikipedie – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Česká_Wikipedie

  Česká Wikipedie je českojazyčná verze Wikipedie, mezinárodní internetové encyklopedie s otevřeným obsahem, na jejíž tvorbě spolupracují dobrovolní přispěvatelé z celého světa. Celý projekt včetně české části provozuje nadace Wikimedia Foundation založená podle zákonů státu Florida ( USA ). [3]

 2. .cz – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/.cz

  CZ.NIC nestanovuje pevné autorizační mechanismy pro potvrzování změn u domén, každý registrátor však musí poskytnout alespoň jeden papírový způsob (např. podpis písemné žádosti o změnu ověřený notářem) a jeden elektronický způsob (potvrzený heslem, elektronickým podpisem apod.). U každé změny však musí ...

 3. Trutnov – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Trutnov

  Trutnov je také významným silničním uzlem, kříží se zde silnice I/16, I/14 a I/37, dále II/300 a II/301. Přes Trutnov je naplánována dálnice D11 z Prahy na hranice s Polskem v Královci.

  • CZ0525 579025
  • Trutnov (CZ0525)
  • Trutnov
  • město
 4. SARS-CoV-2 – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/SARS-CoV-2

  SARS-CoV-2 (dříve označovaný prozatímním odborným jménem 2019-nCoV nebo jako wuchanský koronavirus, někdy též nový koronavirus) je taxonomický ráz (angl. strain) či vnitrodruhový klad virového druhu s mezinárodním taxonomickým názvem Severe acute respiratory syndrome-related coronavirus.

 5. Rakovník – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Rakovník

  Rakovník je město ve Středočeském kraji, ležící 40 km západně od Prahy a 45 km na severovýchod od Plzně.Nachází se na okraji Rakovnické pahorkatiny v blízkosti CHKO Křivoklátsko, v členité krajině na dně kdysi mokřinatého údolí, kterým protéká Rakovnický potok.

  • CZ020C 541656
  • Rakovník (CZ020C)
  • Rakovník
  • město
 6. Zábřeh – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Zábřeh

  Zábřeh (německy Hohenstadt, centrální katastrální území a železniční stanice nesou název Zábřeh na Moravě) je město v okrese Šumperk v Olomouckém kraji, 12 km jihozápadně od Šumperku na řece Moravská Sázava.

 7. Český Těšín – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Český_Těšín

  Český Těšín (polsky Czeski Cieszyn, v době polské okupace v letech 1938 až 1939 Cieszyn Zachodni (Západní Těšín), německy Tschechisch Teschen, slezsky Czeski Ćeszyn) je město na východě Česka, ve Slezsku, na hranici s Polskem.

 8. Písek (město) – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Písek_(město)

  K účelu propagace slouží i turistické informační stránky online www.icpisek.cz v sedmi jazycích, které získaly zvláštní cenu ministra pro místní rozvoj v rámci soutěže Zlatý erb 2011 za vysokou kvalitu. Současný ekonomický rozvoj

 9. Jak se zakládala Wikipedie - Aktuálně.cz

  zpravy.aktualne.cz/zahranici/jak-se-zakladala...

  Jan 16, 2021 · V současnosti má česká Wikipedie přes 470 tisíc článků. Pro porovnání - v anglické mutaci jich je 6,2 milionu článků, v polské milion a půl. Video: Česká Wikipedie se na protest odmlčela. Svobodný internet je v ohrožení, říká Dostál

 10. Wikipedie slaví 20 let. Můžeme jí věřit? Podívejte se na ...

  www.zive.cz/clanky/wikipedie-slavi-20-let-muzeme...

  Jan 14, 2021 · Internetová encyklopedie Wikipedie slaví v pátek 15. ledna dvacet let od svého spuštění. Za tu dobu se stala jedním z nejsilnějších informačních zdrojů se svobodným (otevřeným) obsahem, na kterém spolupracují dobrovolní přispěvatelé z celého světa.

 11. People also search for