Yahoo Web Search

1. Aug 24, 2024 · Ladislav Krejčí už není nejdražší posilou v historii Girony. Katalánský celek totiž v pátek potvrdil příchod nového hráče, kterým se stal Yáser Asprilla. Klub ze španělské nejvyšší soutěže za něj do druholigového Watfordu poslal 18 milionů eur.

2. Sep 2, 2024 · Oko českého fanouška se v La Lize soustředí hlavně na Gironu, kam jako velká posila odešel v létě symbol sparťanského úspěchu Ladislav Krejčí. Zatím má ale realita sladkého angažmá pod Pyrenejemi hořký nádech. Reprezentační obránce odehrál na nové adrese dosud nějakých deset minut a tři zápasy v řadě zůstal ...

3. Sep 1, 2024 · Ladislav Krejčí v létě dokonal svůj velký přestup do zahraničí, vybral si španělskou Gironu. Jenže v La Lize zatím vůbec nedostává čuchnout a potřetí za sebou nenaskočil ani na minutu. Fanoušci katalánského celku tak začínají přestup zpochybňovat.

4. 4 days ago · Victims of their own success, Girona have had to cope with the departures of Yan Couto (Borussia Dortmund), Eric Garcia and Pablo Torre (both Barça), Aleix Garcia (Leverkusen), Savinho (Man City ...

5. Aug 29, 2024 · Girona poprvé v novém ročníku vyhrála, v prvním domácím utkání zvítězila nad Pamplonou 4:0. Ladislav Krejčí stejně jako v minulém duelu proti Atléticu Madrid nenastoupil, bývalý kapitán Sparty má dál na kontě deset odehraných minut z úvodního kola.

6. Aug 28, 2024 · Klíčový duel sledoval i bývalý hráč Letenských Ladislav Krejčí (25), který svým bývalým parťákům pogratuloval. Trvalo to dlouho, ale dočkali se. Fotbalisté Sparty porazili v odvetě 4. předkola Ligy mistrů švédské Malmö 2:0 a po dlouhých devatenácti letech si tak zahraje nejprestižnější evropskou soutěž.

7. Aug 25, 2024 · Český reprezentant Ladislav Krejčí do utkání nezasáhl. 13 fotografií. Zápas Realu rozhodl v 50. minutě přízemní dělovkou z přímého kopu Uruguayec Valverde. V závěru domácí pojistili vítězství zásluhou branek dvou střídajících hráčů.