Yahoo Web Search

1. Luka Jović dobija novog trenera: Ovaj čovek je u Ukrajini bio dominantan, nedavno izborio i Ligu šampiona. Portugalac ptvi kandidat. Fudbaleri Milana iza sebe imaju relativno uspešnu sezonu, koja neće biti propraćena peharom, ali hoće makar drugom pozicijom u Seriji A i plasmanom u Ligu šampiona.

2. Apr 14, 2024 · Novosti online. 14. 04. 2024. u 17:19. Luka Jović je taman bio počeo da blista u drseu AC Milana, ali onda su mu se desila dva uzastopna crvena kartona, zbog čega je ispao iz forme. Ali, u nju je počeo da se vraća. FOTO: Tanjug/AP.

• 2 min
  3. Jan 2, 2024 · 2024. u 22:48. SRPSKI napadač Luka Jović dobio je priliku da bude starter za Milan u Kupu Italije protiv Kaljarija. Ukazano poverenje Stefana Piolija iskoristio je na najbolji mogući način u pobedi svog tima od 4:1. FOTO: AP. "Rosoneri" su na poluvreme otišli sa prednošću od 2:0, a strelac oba gola bio je Luka Jović.

4. Feb 3, 2024 · 03. 02. 2024. u 20:02. SRPSKI fudbaler Luka Jović nastavio je sa sjajnim igrama za Milan. On je bio junak "rosonera" koji su kao gosti trijumfovali protiv Frozinonea sa 2:3 u 23. kolu Serije A. FOTO: Profimedia. Ušao je 26-godišnji napadač u igru u 80. minutu i samo minut mu je bio potreban da zatrese mrežu rivala.

5. Aug 23, 2023 · Totalno ludilo u Milanu: Luka Jović predstavljen na spektakularan način! Mogao bi da debituje u velikom derbiju; Luka Jović vesti: VIDEO Dončić zapevao Zvezdinu pesmu uz Jovića u Manili: Jednim potezom probudio maštu „delija“; Jović će da čeka drugu priliku: Žiru se vratio treninzima; Ovo izgleda moćno!

6. Feb 22, 2024 · Luka Jović vesti: Konačno trener koji veruje Joviću: Ima sjajne kvalitete!; Nemirne ruke Jovića Luke - Milan bi mogao napasti Ligu Evrope, ako se uozbilje; Luka Jović nastavlja da teroriše golmane: Novi pogodak Srbina u dresu Milana!;

7. Luka Jović - Saznajte prvi najnovije vesti, pratite najaktuelnije i najbrže informacije... Čitajte B92.net.