Yahoo Web Search

1. May 11, 2024 · GNK Dinamo Zagreb is going head to head with NK Osijek starting on 11 May 2024 at 17:30 UTC at Maksimir stadium, Zagreb city, Croatia. The match is a part of the HNL. GNK Dinamo Zagreb played against NK Osijek in 4 matches this season. Currently, GNK Dinamo Zagreb rank 1st, while NK Osijek hold 4th position.

2. Dinamo Zagreb 1 , Osijek 0 at Full time. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb. 1. 0. Osijek Osijek Osijek. Full time. FT. View all HNL fixtures. HNL Table. On Saturday 11th May. Skip to table ...

3. Oct 29, 2022 · NK Osijek - Dinamo Zagreb. SuperSport HNL / Matchday 15. Gradski Vrt / 29.10.2022.

4. GNK Dinamo Zagreb vs NK Osijek rezultati uživo, međusobni susreti, tablice i prognoze. Prosjek godina prvih 11 23.4 god. Sofascore ocjene za ovo natjecanje izračunate su pomoću Sofascore algoritma koji uzima u obzir stotine statistika primljenih od službenog pružatelja podataka za HNL. Pročitaj više.

5. Mar 3, 2024 · Dinamo je u derbiju SuperSport HNL-a izgubio bod od Osijeka, ali je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade izjednačio rezultat. Osijek je vodio 1:0 u 26. minuti golom Bukvića, a Dinamo je bio bolji u drugom poluvremenu.

6. Dinamo je u Zagrebu pobijedio Osijek 3:2 nakon što je bio u zaostatku 0:2. Petković je u 90. minuti postigao pobjednički gol, a Bukvić je Osijeku donio prednost u 46. minuti. Pogledajte golove, izjave i komentare na Sportske novosti.

7. Oct 29, 2022 · Dinamo Zagreb. D W W D W. 29/10/2022 HNL Game week 15 KO 17:30. Venue Stadion Gradski vrt (Osijek) R. Mierez 85' (assist by M. Žaper ) 1 - 0.