Yahoo Web Search

 1. Herní konzole – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Herní_konzole

  Herní konzole je elektronické zařízení fungující na principu počítače, které je primárně určeno pro hraní her, v tomto případě takzvaných videoher.Jako výstupní zařízení většinou slouží běžná barevná televize, méně často pak počítačový monitor.

 2. Kategorie:Herní konzole – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Herní_konzole

  Herní konzole s otevřeným systémem‎ (6 str.) Články v kategorii „Herní konzole“ Zobrazuje se 5 stránek z celkového počtu 5 stránek v této kategorii.

 3. Video game console - Wikipedia

  en.wikipedia.org/wiki/Video_game_console

  A video game console is a computer device that outputs a video signal or visual image to display a video game that one or more people can play.. The term "video game console" is used to distinguish a console machine primarily designed for consumers to use for playing video games, in contrast to arcade machines or home computers.

 4. PlayStation (herní konzole) – Wikipedie

  cs.m.wikipedia.org/wiki/PlayStation_(herní_konzole)

  PlayStation (též nazýváno jako PS, PS1) je herní konzole paté generace od společnosti Sony Computer Entertainment.Konzole byla vydána na trh nejprve v Japonsku 3. prosince 1994 a poté i ve zbytku světa v průběhu roku 1995.

 5. Herní konzole - Wikiwand

  www.wikiwand.com/cs/Herní_konzole

  Herní konzole je elektronické zařízení fungující na principu počítače, které je primárně určeno pro hraní her, v tomto případě takzvaných videoher. Jako výstupní zařízení většinou slouží běžná barevná televize, méně často pak počítačový monitor. Konzole je možné dělit podle provedení na stolní a kapesní. Zobrazovacím zařízením kapesních ...

 6. Herná konzola – Wikipédia

  sk.wikipedia.org/wiki/Herná_konzola

  Herná konzola alebo hracia konzola je elektronické zariadenie fungujúce na princípe počítača, ktoré je primárne určené na hranie hier, ktorým sa v tomto prípade hovorí videohry (v užšom zmysle).

 7. Kategorie:PlayStation (herní konzole) – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:PlayStation...

  Články v kategorii „PlayStation (herní konzole)“ Zobrazují se 3 stránky z celkového počtu 3 stránek v této kategorii.

 8. Seznam domácích herních konzolí – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_domácích_herních...

  Seznam obsahuje také nevydané konzole. Barva pozadí znázorňuje nejvíce prodávanou herní konzoli daného roku. Barva pozadí znázorňuje herní konzoli, která se nedočkala realizace.

 9. Konzola – Wikipedie

  cs.wikipedia.org/wiki/Konzola

  Slovo konzola (dříve konsola; v poslední době často konzole; z franc. console, podpěra, od lat. consolari, podpírat, utěšovat) označuje: . konzola (architektura) – podpěrný stavební prvek, který je zasazen do zdi a slouží k nesení jiných stavebních prvků (např.

 10. Jsme Nejspolehlivější e-shop, který nabízí herní konzole a hry od veteránů herního světa po nejnovější pecky. Jako Jediný gamerský e-shop Vám dodáme objednávku do Druhého dne! Skladem máme Xbox, Playstation, Nintendo, konzole, hry a příslušenství k ním. Online podpora téměř non-stop.

 11. People also search for