Yahoo Web Search

 1. Juno: romština překladač

  juno.pipilota.eu/romstina-prekladac.htm

  překladač celých vět a textů o.. česko anglický překladač online: translátor překladač google na.. překladač tuniské arabštiny: romština překladač: Externí: překladač textů on line: googl překladač z angličtiny d.. překladač z angličtiny do češt.. překladač online: tuniská arabština překladač do ...

 2. Google překladač zdarma? | Online Překladač

  www.onlineprekladac.cz/aktualita/google-prekladac-zdarma/232

  Náš online překladač vět a textů je tu pro rychlé a kvalitní překlady textů v prohlížeči i mobilu kdykoliv je potřebujete. Nabízíme překlad 64 světových jazyků a mezi stovkami jazykových párů. Text k překladu zadejte do pole vpravo.

 3. Yellow Diablo: Překladač

  yellowdiablo.com/cs/překladač.htm

  Překladač vět a textů online | PŘEKLADAČ.CZPřekladač.cz je překladač vět a textů online, poskytuje přesné překlady mezi 60 světovými jazyky, jakými jsou anglický jazyk, německý, ruský, polský, španělský ...

 4. Překladač.net je online překladač cizojazyčných textů a vět. Pomocí překladače můžete zdarma přeložit věty z angličtiny, němčiny, španělštiny a dalších.

 5. Překladač online, okamžitý překlad slov a vět

  prekladac-vet.webnode.cz/prekladac-online

  Tento online překladač vět založený na aplikaci Google Překladač - Translator je ideální pro všechny, jejichž znalosti zahraničních jazyků nejsou na překladatelské úrovni a nechtějí ztrácet čas namáhavým manuálním překladem slov a textů se slovník em v ruce.

 6. Překladač vět a textů online | Topslovnik.cz

  www.topslovnik.cz/prekladac-vet-a-textu.html

  Překladač vět a textů zdarma. Přeložte si věty nebo text z a do více než 50 jazyků. online slovník a překladač vět a textů ...

 7. Novinky - Překladač.Net

  prekladac.net/novinky.html

  O webu. Překladač.net je internetový online překladač cizojazyčných vět. Umožňuje jak překlad slov a slovních spojení i překlad celých článků či odstavců z angličtiny, francouzštiny, němčiny, maďaraštiny a dalších téměř 50 jazyků.

 8. Prekladač viet je je jedinečný online prekladač celých viet a textov do viac ako 50 jazykov. Všetko nájdete na jednej stránke a úplne zadarmo. Prekladač viet je určený všetkým, ktorí chcú pracovať produktívne. Na prekladači sa neustále pracuje na rôznych vylepšeniach. Prekladač viet:

 9. Překladač vět websites at PressAboutUs

  pressaboutus.com/tags/překladač+vět

  mujprekladac.cz Překladač celých vět a textů online do 66 jazyků Překladač vět online překládá zdarma celé vět y i dlouhé texty v 66 jazycích. preklady překladač překladač vět

 10. Překladače celých vět: výběr těch nejlepších – Živě.cz

  www.zive.cz/prekladace-celych-vet/sc-1379/...

  Nejznámější je Google Překladač, ale není jediný. Podívejte se, jaké další můžete použvat pro překlad celých vět do různých jazyků. Překladačem se rozumí software, webová nebo mobilní aplikace pro převod textu z jednoho jazyka do druhého.